Gmina Konopiska podpisała umowę z TG Projekt Tomasz Gasiak na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę pełnowymiarowego boiska piłkarskiego ze sztuczną trawą i oświetlaniem oraz budowę boiska typu ORLIk z zapleczem sanitarno-szatniowym.
To projekt boiska, na które ma się wyprowadzić LOT Konopiska.
Całość ma być gotowa do września 2026 roku i będzie gminę kosztować 78 720 zł.
PAWEŁ GĄSIORSKI





znowu to był propaganda
A co się pojawi na miejscu boiska Lot-u? Coś wiadomo?
Pod tym linkiem masz propozycję rewitalizacji centrum Konopisk
https://www.youtube.com/watch?v=U-a_f2XpTPY
A czytał ktoś co jest zapisane w umowie?
Przrcież wołami napisali, że boisko pełnowymiarowe orqz Orlik.
Halo, co za durna propaganda Cisiaka
wie ktoś ile się zarabia na prowadzeniu stron o lokalnych samorządach i hejtowaniu władzy niezależnie od tego co robi? mam trochę czasu wolnego ale nie wiem czy się opłaca.