Ciężko zrozumieć wnioski, które w dwóch ostatnich latach złożył wójt gminy Konopiska do marszałkowskiego programu “inicjatywa sołecka”. W ubiegłym roku gmina złożyła wniosek o scenę zewnętrzną, a teraz o doposażenie siłowni zewnętrznej w Konopiskach.
Gmina na ten cel pozyskała 104 500 zł.
Czy naprawdę w sołectwach nie ma innych, ważniejszych inwestycji niż scena czy dodanie urządzeń do siłowni zewnętrznej?
PAWEŁ GĄSIORSKI
Wujek gruby to musi ćwiczyć gdzieś
A będzie selfi na otwarciu?
Dobrze, że teren nad Pająkiem się rozwija , a o inwestycje w swoich miejscowościach to niech dbają radni i sołtysi , przecież mają diety i to nie małe.
Miło czytać o tym jak inwestowane są pieniądze w projekt, z którego nie korzysta praktycznie nikt.
ściśnij już kora bo mnie wkurzasz będą konsekwencje populistyczna ruro
Znowu zmarnowana kasa
Bardzo dobrze, ciągle widzę że ktoś tam ćwiczy. To że komuś się nie chce ruszyć dupska z kanapy i uważa to za lipę to już nie jest problem całej gminy