Zamiast na potrzebne inwestycje w sołectwach, pieniądze pójdą na doposażenie siłowni

Ciężko zrozumieć wnioski, które w dwóch ostatnich latach złożył wójt gminy Konopiska do marszałkowskiego programu “inicjatywa sołecka”. W ubiegłym roku gmina złożyła wniosek o scenę zewnętrzną, a teraz o doposażenie siłowni zewnętrznej w Konopiskach.

Gmina na ten cel pozyskała 104 500 zł.

Czy naprawdę w sołectwach nie ma innych, ważniejszych inwestycji niż scena czy dodanie urządzeń do siłowni zewnętrznej?

PAWEŁ GĄSIORSKI



Kategorie:

7 odpowiedzi do “Zamiast na potrzebne inwestycje w sołectwach, pieniądze pójdą na doposażenie siłowni”

  1. Marcin pisze:

    Wujek gruby to musi ćwiczyć gdzieś

    8
    6
  2. Pyu pisze:

    A będzie selfi na otwarciu?

    9
    0
  3. Magda pisze:

    Dobrze, że teren nad Pająkiem się rozwija , a o inwestycje w swoich miejscowościach to niech dbają radni i sołtysi , przecież mają diety i to nie małe.

    8
    2
  4. Radek pisze:

    Miło czytać o tym jak inwestowane są pieniądze w projekt, z którego nie korzysta praktycznie nikt.

    6
    0
  5. BIG MG pisze:

    ściśnij już kora bo mnie wkurzasz będą konsekwencje populistyczna ruro

    2
    2
  6. Pyu pisze:

    Znowu zmarnowana kasa

    2
    2
  7. Leniuszek pisze:

    Bardzo dobrze, ciągle widzę że ktoś tam ćwiczy. To że komuś się nie chce ruszyć dupska z kanapy i uważa to za lipę to już nie jest problem całej gminy

    1
    3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).