Załatwili reklamę na tzw. mordę

Bez umowy, bez opłat, bez dodatkowych kosztów – tak wyglądało załatwienie miejsca na tablicy informacyjnej należącej do Urzędu Gminy Konopiska. Wszystko na tzw. mordę. Czy tak powinno się załatwiać sprawy w urzędzie? Tylko teoretycznie, na słowo?

Poniżej odpowiedź z gminy w sprawie tablicy.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Kategorie:

19 odpowiedzi na “Załatwili reklamę na tzw. mordę”

 1. z hutek pisze:

  Redaktorek ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem?wyraźnie wskazano że tabliczki są na wniosek, a opłat nie ma bo mienie jest gminne:) apteka też do gminy nie należała a jakoś tam na to wychodzi wisiała. Zastanawia mnie zwrot na tzw mordę. Czy na tzw mordę ma Pan umowę na prowadzenie bloga czy prowadzi Pan za darmo w ramach wolnego czasu?

  0
  0
  • Izolbu pisze:

   chyba dawno w mordę nie dostales hehehe

   0
   0
  • z hutek pisze:

   A co masz ochotę dać? Spróbuj szczęścia ale nie polecam, bo długotrwałe L4 nie są opłacalne.

   0
   0
  • Izolbu pisze:

   mhehhehehehd

   0
   0
  • Balbinka pisze:

   to raczej z hutek nie potrafi czytać. W piśmie gminy stoi jak byk ” tablica nie stoi na mieniu gminnym”. Czy ten człowiek ma jakiś etat w pisaniu tutaj? Jak można być taką świnią albo robić z siebie takiego durnia?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Tak masz rację zjadła mi zwrot nie stoi na gminnym. Skoro nie na gminnym to równie dobrze można tam zareklamować np dom publiczny czy sekte odciętych od koryta po wyborach. Redaktor ma duże problemy z logicznym pisaniem, a na dodatek chyba chciał kogoś obrazić, bo jest zwrot na gębę, a mordę ma co najwyżej prosie ( może w jego kręgach ludzie dogaduja się na mordę?) ciekawi mnie i odpowiedzi nie mam czy prowadzi portal za darmo? To taka tajemnica redaktorze?

   0
   0
 2. Koziolek pisze:

  Gmina to prywatny folwark wójta! Władza ta gminne i ta strażacka mają prawo gdzieś głęboko w…….! Tak wygląda praworządnośc w wydaniu osób, którzy uważają się za bossów. Czy tak miała wyglądać gmina wg zapewnień obecnego wójta? Ludzie obudźcie się!!!

  0
  0
 3. @ pisze:

  Poczta czy Lot Konopiska mieszczą się w gminnych pomieszczeniach , ale tu przecież prywata Generała jest priorytetem

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Zapłacili za powieszenie tablicy poprzedniemu Wójtowi czy dogadali się na tzw. Mordę jak napisał redaktor który nie zna powiedzen bądź nie chce znac?

   0
   0
 4. Ada pisze:

  Tak wojt i jego zaufani pozbywają gminę dochodów własnych ,a nabijają kasę właścicielowi ciastkarni! Tylko to może być w Konopiskach, gdzie mają opłacane go szczekacza pn. Z HUTEK , który za pieniądze gminne ma za zadanie niszczyć tych co pokazują nieudolność obecnego wójta i jego interesy ! Ludzie obudźcie się!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Pieniędzy gminnych nie widziałem na.oczy. To wy doiliscie gminę 12 lat a teraz zabrakło korytka? Ja nikogo nie niszcze. Pytanie czy ktoś opłaca prowadzenie bloga przez osobę z gminy czy też redaktorek w tych wszystkich wsiach krytykuje władze za darmo? To jest niszczenie? Pytanie drugie- Generał jest właścicielem PKO i noclegów? Chyba nie bardzo? A może jakaś komisja która sprawdzi jak były sprzedawane w gminie działki przez ostatnie 12 lat i w jakich cenach radni i inni prominenci je kupili? Może to zainteresuje mieszkańców? Może tutaj redaktor sprawdzi? Ależ nie, on nie ugryzie ręki Pana S.:)

   0
   0
  • John pisze:

   Z hutek , spójrz w lustro i zobacz jaki jest twój ryj! Za grubą kasę – 0,5 miliona wydawana przez wójta na utrzymanie swego dworu ,w tym Ciebie , zabieracie wszystkim mieszkańcom pieniądze , które z powodzeniem mogły by iść na zajęcia dla uzdolnionej młodzieży ! Brak kasy na zakończenie remizy w Aleksandrii, brak kasy na rozbudowę szkoły w Aleksandrii! Inwestycje wykonuje się po lebkach, bez odpowiedzialności , jak np. słynne pnioki w drodze Hutki-Rekszowice! Ta władza to najgorsza w ostatnim dwudziestoleciu! Wójt tylko pilnuje aby ludzie przynosili i placili podatki! W zamian mamy wiaty przystankowe!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Śmieszny jesteś. Wszystkiego na raz nie da się zrobić:) po lebkach to przez kilkanaście lat dzialaliscie. Poprzednikowi daliście kilkadziesiąt tysięcy złotych podwyżki w ostatniej kadencji i teraz kolejni czerpią profity. Bezczelni jesteście. Dla was liczy się tylko kasa, ale dojenie się kończy. Wasze brednie są tak infantylne że nawet dziecko nie uwierzy!

   0
   0
  • Balbinka pisze:

   właśnie! ciekawe ile dostaje albo co mu obiecali za te dyżury i głupie wpisy z hutek na tym forum?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Paszport mam dostać i jadę do Danii.

   0
   0
 5. Bh pisze:

  200 tys zł dla pospolitego , niedbajacego o gminę włodarza za nic nie robienie ! 0,5 miliona na utrzymanie swojego zakonu! Grube pieniądze na wypisywanie bzdur przez niedorzecznika! Oto misterny plan jak ogolić gminę z kasy i mówić ,że nie mam pieniędzy nawet dla najmłodszych na zajęcia fakultatywne!

  0
  0
 6. Podatnik pisze:

  “Na gębę” ? A czy nie tak załatwił poprzednik sprawę z salą w Hutkach i Konopiskach?

  0
  0
 7. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek piszesz;Skoro nie na gminnym to równie dobrze można tam zareklamować np dom publiczny czy sekte odciętych od koryta po wyborach. Masz rację można zareklamować tylko na innej tablicy, Bo ta należy do Urzędu Gminy wszelkie informacje tam zamieszczane powinny być za zgodą UG za odpłatnością jak za reklamy.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).