Zalane posesje w Konopiskach

Zalane drogi, zalane piwnice, wszędzie woda. Druhowie z OSP z gminy Konopiska mieli wczoraj pełne ręce roboty.

Uważajcie na zmieniające się warunki atmosferyczne.

Na zdjęciu ulica Częstochowska w Konopiskach.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Zalane posesje w Konopiskach”

 1. Młody pisze:

  To , że w gminie można składać wnioski o dodatek węglowy to trąbią wszyscy , ale to że jest podwyżka biletów w GTV, to na stronie gminy nie ma żadnych sensownych wyjaśnień , a może przydałaby się kontrola NIK?

  19
  0
 2. tv pisze:

  To już trzecia podwyżka w tym roku. Ale widocznie wszystkim pasuje, bilety będą po 10 zł w jedną stronę i też nikt się nie odezwie. Nawet do Blachowni bilety są tańsze.

  13
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).