Zakończył się remont DW904 i DW907

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach zakończył remont dróg wojewódzkich DW904 i DW907 w gminie Konopiska. Drogi są już wyremontowane i od wczoraj pomalowane. Mam nadzieję, że nowa nakładka asfaltowa będzie służyć przez co najmniej kilka lat.

PAWEŁ GĄSIORSKI

dw904 dw9042Kategorie:

3 odpowiedzi na “Zakończył się remont DW904 i DW907”

 1. Izolbu pisze:

  i bardzo dobrze

  0
  0
 2. Mieszkaniec pisze:

  Szkoda ze na Śląskiej teraz jakieś mazaje ze smoly Pan z robót porobil bo się jeździ okropnie, chodził i lał po całej jezdni

  0
  0
 3. Z rynku pisze:

  Szkoda ,że Żurek nic nie zrobił przy remoncie w centrum Konopisk! Mogło być odwodnienie , a tak to znów spiepszona inwestycja! Szkoda gadać jakiego mamy nieudanego wójta! Tylko zabawy i Nic dla ludzi! Czas to skończyc.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).