Zakończenie lata z OSP Rększowice

W sobotę 18 września na placu OSP w Rększowicach odbędzie się “Zakończenie lata z OSP Rększowice“. Druhowie przewidzieli watę cukrową, popcorn, malowanie twarzy, dmuchańce, zabawy dla dzieci, pokaz klubu Prison Riders, pokaz sprzętu strażackiego i policyjnego oraz zabawę z DJ.

Początek o godz. 14:00.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Zakończenie lata z OSP Rększowice”

 1. Robokoops pisze:

  Ale po co 10 zł za zabawę z DJ jak impra z budżetu gminy i sołeckiego?!? Chyba że napoje dla OSP i władzy? Czy im nigdy nie będzie dość,,,,

  5
  5
  • Kamil Cierpiał pisze:

   A skąd Pan posiada informacje że impreza jest organizowana z budżetu gminy i funduszu sołeckiego. Z moich pewnych źródeł a są pewne bo jestem członkiem OSP Rększowice mogę zapewnić że impreza nie jest finansowana z powyższych źródeł. Druhowie robili co mogli żeby zapewnić dzieciom na festyn darmowe atrakcje, zaprosili również przedstawicieli formacji mundurowych na pokazy i pogadanki.
   Impreza z DJ jest płatna ale jest to cegiełka na rzecz OSP, na bieżącą działalność oraz zakup sprzętu. Proszę się zapoznać z naszą stroną na Facebooku, co robimy jaki sprzęt pozyskujemy. Łatwo Panu przychodzi oczernianie naszej jednostki, jednak radzę najpierw zapoznać się z naszą działalnością a później komentować.

   4
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).