Zajęcia taneczne dla seniorów

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach zaprasza na zajęcia taneczne dla seniorów z gminy Konopiska. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godz. 19:00 w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).