Zajęcia taneczne dla seniorów

W każdy wtorek w gminnej hali sportowej w Konopiskach odbywać się będą zajęcia taneczna dla seniorów.

Zajęcia będą odbywać się w ramach rehabilitacji poprzez taniec.

Zapisy pod nr tel. 510 613 213.

Zajęcia rozpoczynają się o godz. 19:00.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).