Zajęcia lekkoatletyczne w Konopiskach

Na stadionie im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach oraz w hali sportowej w Konopiskach odbywają się zajęcia lekkoatletyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu pod czujnym okiem Beaty Heppner-Nowak.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).