Zaginął owczarek niemiecki

Wczoraj w Jamkach (gmina Konopiska) zaginął piesek o imieniu Maks. Maks to owczarek niemiecki, jest bardzo spokojny. Wystraszył się petard odpalanych podczas Sobótki w Konopiskach. Maks uciekł w kierunku lasu.

Wszyscy, którzy widzieli Maksa proszeni są o kontakt z właścicielem pod numerami tel. 606 176 995 lub 573 318 408.Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Zaginął owczarek niemiecki”

  1. Mateusz Czerwik pisze:

    To nie muj

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).