Zaginął Czesław Mituła z Hutek

Częstochowscy policjanci poszukują 70-letniego mieszkańca Hutek w gminie Konopiska. Czesław Mituła wyjechał z domu wczoraj (6.07.2018 r.) na czerwonym rowerze typu składak i dotychczas nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Leczy się neurologicznie i musi zażywać leki. Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z policją.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 70-letni mężczyzna wyszedł z domu wczoraj około 20.00. Może poruszać się na czerwonym rowerze typu składak. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony leczy się neurologicznie i musi przyjmować leki. Może mieć problemy z poruszaniem się.

Rysopis zaginionego: wzrost 176 cm, waga 80 kg, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, siwe.

Ubiór zaginionego: ciemne granatowe spodnie, czarne sportowe buty, koszulka polo beżowa, ciemny sweter.

Cechy charakterystyczne: może mieć problemy z chodzeniem, nosi okulary.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie – telefon (34) 369 12 55, (34) 369 12 80 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112. /KMP w Częstochowie/Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Zaginął Czesław Mituła z Hutek”

  1. Julia pisze:

    Pan Czesław szczęśliwie się odnalazł. Dziękujemy wszystkim za pomoc w poszukiwaniach.

    7
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).