Zaginął Adam Morawiec z Wąsosza

Policjanci z Częstochowy poszukują 46-letniego Adama Morawca z Wąsosza. Mężczyzna może poruszać się białym fiatem ducato nr rej. SCZV 735. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Częstochowie, Komisariatem Policji w Blachowni, pod numerem telefonu (34) 3691255, (34) 3690610 lub najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 997.

RYSOPIS: wzrost 182cm, sylwetka szczupła , oczy niebieskie, twarz owalna, zarost – broda i wąsy.

UBIÓR: czarna zimowa czapka, puchowa kamizelka koloru moro, pomarańczowa polarowa bluza, buty typu trapery.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna miał myśli samobójcze.

Adam Morawiec ostatni raz kontaktował się z rodziną 27 grudnia około 16.00. Wyjechał z miejsca zamieszkania białym fiatem ducato nr rej. SCZV 735 w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił. /KMP w Częstochowie/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).