Zadbaj o kręgosłup swoich dzieci

Starostwo Powiatowe w Częstochowie oraz Gmina Konopiska serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w praktycznych warsztatach dotyczących wczesnego wykrywania i zapobiegania rozwojowi wad postawy u dzieci w wieku 6 – 11 lat.

Spotkania adresowane są do rodziców i ich dzieci z podziałem na grupy wiekowe (6-8 lat oraz 9-11 lat). Dzieci powinny zabrać ze sobą obuwie zamienne i strój gimnastyczny.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 20.10.2017 r. (piątek) w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach o godz. 15:30 – 16:15 – dzieci 6-8 lat, godz. 16:30 – 17:15 – dzieci 9-11 lat.

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY!

Kursy prowadzone będą według autorskiego programu „Korekcyjna metoda świadomego kształtowania prawidłowej postawy ciała” wdrażanego od wielu lat i sprawdzonego w praktyce w Poradni Rehabilitacyjnej Wojewódzkiego Zakładu Opieki Zdrowotnej nad Matką Dzieckiem i Młodzieżą w Częstochowie przez magistra fizjoterapii Jana Piskorskiego, instruktora Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Sportowiec” w Częstochowie.

Warsztaty sfinansowane będą z budżetu powiatu częstochowskiego.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).