Zabawa Andrzejkowa dla dzieci w Konopiskach

To już dziś – zabawa Andrzejkowa dla uczestników zajęć organizowanych przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach.

Początek o godz. 17:30 w małej hali sportowej w Konopiskach.

Mile widziane przebrania.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).