Za nami wystawa psów rasowych w Konopiskach

W miniony weekend w Konopiskach odbyła się IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych oraz Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich. Na stadionie “Pająk” przez dwa mogliśmy podziwiać ponad 300 ras i 2500 psów. Zwycięzcą wystawy został pies rasy Airedale Terrier.

Związek Kynologiczny w Polsce oddział w Częstochowie całość relacjonował za pośrednictwem swoich kamer na facebooku.

Relacje z finałów możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Za nami wystawa psów rasowych w Konopiskach”

  1. Piki pisze:

    Wystawa i po wystawie… a kupy szanownych piesków zostały na stadionie …

    Na co to komu ..

    0
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).