Za jakie grzechy, dobry Boże?

W piątek 8 lipca na terenie przy Pająku (ul. Sportowa 60 w Konopiskach) odbędzie się “Kino pod gwiazdami“. Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach zaprasza na wyjątkowy film, który obrazuje rzeczywistość w gminie Konopiska, pod dość ciekawym tytułem ” Za jakie grzechy, dobry Boże?“.

Początek o godz. 21:30. Wstęp wolny.Kategorie:

6 odpowiedzi na “Za jakie grzechy, dobry Boże?”

 1. Paulina Skowrońska pisze:

  Fajna inicjatywa Pani Iwono!

  0
  0
 2. Henryk pisze:

  Fajny film. Propaganda antynarodowa, promująca małżeństwa “multi – kulti”. Następny będzie pewnie o tym jak fajnie mieć mamę faceta.

  0
  0
 3. Paulina Skowrońska pisze:

  no i d..a! Odwołane! Szkoda,że nie ma słowa wyjaśnienia dlaczego?

  0
  0
  • Kkkk pisze:

   Przecież wszystko normalnie się odbyło 8 lipca .
   Wczoraj miał być zupełnie inny film.
   Na facebooku GCKiR jest wyjaśnienie dlaczego Kino Letnie nie odbyło się 15 lipca ( ze względu na warunki pogodowe ). Deszcz padał cały dzień i było zimno, wątpię żeby było Pani przyjemnie oglądając film na “świeżym powietrzu”

   0
   0
 4. Paulina Skowrońska pisze:

  do Kkkk: na STRONIE GŁÓWNEJ urzędu gminy było “odwołane”. Bez podania przyczyny. Rozumiem, że GCKiR pracuje normalnie, wyuczone za starych czasów, a urząd jak to urząd. Odwołał i d…a.
  Odwołanie było zupełnie zrozumiałe, ale ludziom należy się wyjaśnienie choćby jednym zdaniem (słowem: leje). To tak ze zwykłego szacunku dla swoich wyborców.

  0
  0
  • Kkkk pisze:

   Ale powód został podany na stronie GCKiR na facebooku. Myślę, że podawanie powodu na stronie głównej było zbędne.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).