XXXI sesja Rady Gminy Konopiska

We wtorek 21 marca w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Konopiskach odbędzie XXXI sesja Rady Gminy Konopiska. Początek o godz. 12:00.

z proponowanym porządkiem obrad:

 1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
 2. Przyjęcie protokołu z XXVIII, XXIX, XXX sesji Rady Gminy.
 3. Ustalenie porządku obrad.
 4. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
 5. Sprawozdanie Wójta Gminy z działalności w okresie między sesjami.
 6. Interpelacje radnych.
 7. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Konopiska”.
 8. Podjęcie uchwały w sprawie określenia kryteriów, liczby punktów i rodzaju dokumentów potwierdzających spełnienie kryteriów na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których Gmina Konopiska jest organem prowadzącym.
 9. Podjęcie uchwały w sprawie określenia kryteriów naboru do klas pierwszych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Konopiska do postępowania rekrutacyjnego dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem szkoły, oraz określenie dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów.
 10. Podjęcie uchwały w sprawie dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego.
 11. Podjęcie uchwały w sprawie określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć dla nauczycieli zatrudnionych w placówkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Konopiska.
 12. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Konopiska na 2017 rok.
 13. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Konopiska na lata 2017-2024.
 14. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Powiatu Częstochowskiego na współfinansowanie inwestycji drogowej pn. Budowa chodnika w ciągu dróg powiatowych nr 1022 S i 1052 S w m. Hutki, gmina Konopiska.
 15. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Województwa Śląskiego na współfinansowanie inwestycji drogowej pn. Projekt budowy ciągu pieszego i pieszo – rowerowego w ciągu dróg wojewódzkich nr 904 i 907 w Konopiskach.
 16. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla Województwa Śląskiego na współfinansowanie inwestycji drogowej pn. Projekt budowy chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 907 w miejscowościach Konopiska i Korzonek.
 17. Podjęcie uchwały w sprawie nabycia nieruchomości do zasobu mienia komunalnego gminy.
 18. Odpowiedzi na interpelacje.
 19. Sprawy różne i zapytania.
 20. Zakończenie obrad.

                                                                               Przewodniczący Rady Gminy Konopiska

/-/  Edward BałdygaKategorie:

13 odpowiedzi na “XXXI sesja Rady Gminy Konopiska”

 1. Jozio pisze:

  O jaka nieruchomość chodzi w pkt 17

  0
  0
 2. z hutek pisze:

  Ta w majtkach:)

  0
  0
 3. z hutek pisze:

  Radny Górniak, pytanie. Głosował Pan za udzieleniem pomocy przy budowie chodników?? Pkt 14, 15 i 16. Niech pan pamięta że to jest płacenie za cudze jak napisał wasz nadworny propagandzista. Powinien Pan być przeciw bo płacenie za cudze to marnotrawstwo pieniędzy. A jak Pan głosował?

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Widać że nie jesteś w pełni sprawny umysłowo, skoro pytasz o takie rzeczy. Jak Cię to interesuje trzeba było przyjść na sesję, A nie teraz zadawać głupie pytania, i stawiać jeszcze głupsze tezy.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Wydźwięk art. redaktora odnośnie dofinansowania inwestycji był negatywny. Ja nie mam czasu łazic po sesjach. Piszę Pan tutaj to pytam. Przecież to wasz kochany redaktor. Wasza tuba propagandowa. Tezy mogę stawiać jakie chce.

   0
   0
 4. Gosia pisze:

  Panie Radny, ktoś tu bardzo trafnie napisał: tez “z hutek” to menda”.

  0
  0
 5. Gosia pisze:

  sorki za literówkę, co nie zmienia faktu. Fałszywa gnida.

  0
  0
 6. Zenek z Konopisk pisze:

  Z hutek co pan robi że nie ma czasu z konopisk iść na sesję, Na pewno nic, bo przecież pan cały czas klepie w klawiaturę komputera wypisując jakieś własne wymyślone głupoty. Szedł by pan na sesję, to by pana oświeciło.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Pracuje. Nie doje kasy z gminy albo państwowych urzędów tak jak samuraj i jego świta.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   A głupoty w mojej opinii mogę znaleźć tutaj czytając publikacje orła z politechniki częstochowskiej:)

   0
   0
 7. Mieszkaniec Hutek nie mylić z hutek pisze:

  z hutek, ale z ciebie niereformowalny buc z Konopisk.

  0
  0
 8. Gosia pisze:

  Dziwna to praca z hutek! O 16..00 pisze, o 19.00 i 22.00 pisze, o 9.00, 10,00, 11,00 pisze. Fajna robota! Ile ci za to płacą?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Gosia, tyle że od 200 000 dopiero się zaczynam rozglądać za samochodem. Tańszym jak mazda czy suzuki jeździ plebs.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).