XXI sesja Rady Gminy Konopiska

We wtorek 26 kwietnia o godz. 11:30 w w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Konopiskach odbędzie się XXI sesja Rady Gminy Konopiska.

porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Ustalenie porządku obrad.
3. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały 133/XX/2016 w sprawie zmian w budżecie Gminy Konopiska na 2016 rok.
5. Sprawy różne.
6. Zakończenie obrad.Kategorie:

14 odpowiedzi na “XXI sesja Rady Gminy Konopiska”

 1. r pisze:

  Postaram się być.

  pzdr
  PG

  0
  0
 2. Paulina Skowrońska pisze:

  To dobrze, bo inaczej będziemy mogli przeczytać o tym co na sesji za jakieś dwa miesiące. Polecam Panu obserwację naszych radnych i ich “aktywności”. Czekamy na relację.

  0
  0
 3. piotr pisze:

  Bardzo miło że na sesji zaszczycił Pan obecnością naszą szanowną Radę Gminy z wójtem na czele.
  Jak widać pan wójt ze swoimi wypowiedziami mocno odbiega od zajmowanego stanowiska ,a przypominam że jest to “ponoć” najważniejsza osoba w naszej gminie reprezntujaca nas na każdej płaszczyźnie samorządności w Polsce.PRZEDSZKOLE

  0
  0
 4. Paulina Skowrońska pisze:

  Niestety piotrze…

  0
  0
 5. Paulina Skowrońska pisze:

  No i tak jak pisałam. Na bip są uchwały (tylko!) z sesji rady gminy marca 2016, a mamy maj! No i dzięki Panu mogliśmy posłuchać tych przekupniów na sesji wykrzykujących swoje racje bez pytania, bez zgłoszenia, bez udzielenia głosu. Baaardzo pouczająca lektura, bardzo. Wielki szacun i podziękowania Panie Piotrze. Prosimy częściej.

  0
  0
 6. piotr pisze:

  Standardzik Paulinko . Do trzeciego numeru “pasma” miała być dołożona bardzo ważna informacja dla mieszkańców opracowana przez p. Górniaka , niestety brak . A biuletyn mało gdzie można już dostać .
  A’propos gdzie i kiedy ukazał się drugi numer “pasma” czyżby redaktor naczelny ogonem przykrył ?

  0
  0
  • czytelnik pisze:

   Nie wiem do czego zmierzają działania Wójta i nowego redaktora a jednocześnie rzecznika prasowego. Dawniej było o czym pisać to i PASMA były obszerniejsze 28 stron a teraz mizerota. Jak tak dalej będą rządzić, to PASMA zastąpią kurendą i znów będzie sukces i okazja do nominowania na statuetkę Starosty. W ubiegłym roku można było przeczytać PASMA na stronie Gminy. W tym roku nie ma ani jednego, czyżby była to jeszcze wina tego ogromnego zadłużenia gminy tak zaciekle nagłaśnianego?

   0
   0
 7. rększowianin pisze:

  Przed wyborami było, Moi kochani, Wyborcy oceńcie sami czy to było szczere określenie? Przy każdej okazji wójt manifestuje swoją wyższość, próbując zniszczyć tych którzy zwracają uwagę na błędy, czy upominają się o sprawy mieszkańców, jak to było dzisiaj na zebraniu w Rększowicach. Sprawa zjazdu do poboru wody z rzeki poruszana przed budową drogi do Hutek w ubiegłym roku na zebraniu pozostała bez reakcji. Mieszkańcy z górki Rększowic a i Hutek też, dawniej mogli korzystać z zjazdu przy moście. Teraz przez brak zainteresowania i niedopilnowanie władz gminy zostali odcięci od możliwości poboru wody z rzeki.

  0
  0
 8. Górniak Stanisław pisze:

  Wójt na zebraniu w Rększowicach poskarżył się na radnego Górniaka jak to radny szuka dziury w całym, że niema możliwości wypowiedzenia się na stronach biuletynu PASMA. Otóż panie Wójcie To nie jest szukanie jakiejś tam dziury tylko uzupełnienie Pana informacji związanej z przebudową drogi DW 908. W Pana powiadomieniu nie znalazłem informacji dotyczącej sprawy odprowadzenia wód opadowych z nadmiernych opadów z posesji położonych poniżej korony jezdni. Ponieważ wraz z budową i przekładką chodników zostaną zlikwidowane rowy i nie będzie możliwości odprowadzenia tych wód do kanału kanalizacji deszczowej. Panie Wójcie to nie jest bo komuś się przypomniało i chciał napisać do PASM, tylko to Panu się zapomniało. To są sprawy bezpieczeństwa mienia mieszkańców, powinny mieć priorytet. Radny Górniak nie ma do dyspozycji prawnika i urzędników, muszę sam szukać odpowiednich przepisów. W artykule który zamieszczono na stronie internetowej Gminy poinformowałem że Gmina jest w posiadaniu odpowiedzi jaką otrzymałem od sekretarza stanu w Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej-z upoważnienia ministra dnia 5.03.2013 r na zapytanie n3303 które w moim imieniu złożył poseł M. Balt w sprawie systemu odprowadzającego wodę przy drogach DW 904 i 908. Zainteresowanym służę pełną treścią w/w odpowiedzi. Moim obowiązkiem było domaganie się umieszczenia tej informacji w pasmach, gdyż nie wszyscy ludzie starsi potrafią posługiwać się internetem.

  0
  0
 9. Wieśniak z Konopisk pisze:

  Czytam i czytam to forum i śmiech mnie ogrania czasem. A szczególnie jak czytam takie wpisy jak pana “czytelnik”.
  Ogólne wrażenie jest takie -pisać, pisać byle pisać – nieważne co i nieważne czy z sensem. Pan “czytelnik” pisze, że na stronie UG nie ma PASM od początku roku – toż jaki z Pana “czytelnik” skoro wszystkie PASMA są jak wół widoczne w dziale “PUBLIKACJE” – tak mniej więcej przy końcu strony. Ludziska – jak już coś piszecie to piszcie z sensem – bo ino z siebie robicie pośmiewisko. Pozdrawiam

  0
  0
  • Paulina Skowrońska pisze:

   Panie wieśniak, numer 3 Pasm został na stronie głównej urzędu gminy zamieszczony tyle co!wczoraj lub przedwczoraj. A tak cały czas był noworoczny i od jakiegoś czasu drugi. Nie rób pan z ludzi idiotów tylko dlatego, że tak wójt panu kazał.

   0
   0
  • Wieśniak z Konopisk pisze:

   Szanowna Pani Paulino – Pan “czytelnik” wyraźnie napisał,że nie było ani jednego :-) Pozdrawiam i miłego weekendu życzę.
   BTW: nikt mi nic nie kazał, ale Pani wie lepiej ;-)

   0
   0
 10. Paulina Skowrońska pisze:

  rzeczywiście wylazł z pana wieśniak i to w tym złym znaczeniu. Przez cztery miesiące na stronie oficjalnej były Pasma z Panią Grażyną Brodzińską na okładce oznaczone jako numer 2/2016. Numer pierwszy jest “a jakoby go nie było”. (prawie jak u Kochanowskiego). Natomiast numer oznaczony jako 3/2016 z 70-leciem LOT Konopiska zamieszczono dzisiaj lub wczoraj.
  “czytelnik” zaś napisał ” wszystkie PASMA są jak wół widoczne w dziale „PUBLIKACJE” –. Wszystkie raz?!
  Dziękuję za życzenia miłego weekendu.

  0
  0
 11. Ciekawy pisze:

  A dlaczego nie są teraz publikowane krzyżówki w “Pasmach”, jeszcze niedawno były…

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).