Wzrasta zatrudnienie w gminie Konopiska

Wzrasta zatrudnienie w gminie Konopiska. Oprócz Anny Ciury, która została podinspektorem ds. zamówień publicznych, Urząd Gminy Konopiska, dzięki umowie z PUPem w Częstochowie, zatrudnił kolejne sześć osób. A są to: Katarzyna Baur, Aneta Kurek – pomoc administracyjna, Kołodziejczyk Jadwiga, Kołaczyk Edyta – sprzątaczka, Purgal Mariusz, Michalczyk Krzysztof- robotnik gospodarczy.

Do tego Wójt Jerzy Żurek tylko w tym roku zawarł umowy zlecenia z: Marzeną Pierz i Wojciechem Świderskim – terapeuci osób uzależnionych od alkoholu, Henrykiem Wieczorkiem – prowadzenie dokumentacji Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Martą Kamińską – Pełnomocnik Wójta ds. Przeciwdziałania i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Stanisławem Brolem, Michałem Janowskim, Przemysławem Jaroszem, Konradem Rakowskim, Romanem Sączkiem i Michałem Zadylakiem – konserwatorzy sprzętu OSP, Januszem Jończykiem – Gminny Komendant OSP, Stefanem Kochem – obsługa PSZOK i Wandą Kamińską – kontrola zarządcza.

To osoby zatrudnione przez Wójta Jerzego Żurka w 2017 roku. W sprawie osób nowo zatrudnionych w jednostkach organizacyjnych, nie otrzymałem takiej informacji od gminy.

Pozostawię to bez komentarza.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

8 odpowiedzi na “Wzrasta zatrudnienie w gminie Konopiska”

 1. Lelowiak pisze:

  Wszyscy zatrudnieni po znajomosciach.

  1
  0
 2. Wyborca pisze:

  Dokładnie, ręką rękę myje

  1
  0
 3. Kropeczka pisze:

  a mnie zastanawia zatrudnianie osoby ” do prowadzenia dokumentacji”? to co robi pelnomocnik komisji?co robi przewodniczący tej komisji? przecież oni biorą kasę za swoje funkcje?

  0
  0
 4. Lelowiak pisze:

  Przyjdą następni też będą brali.

  0
  0
 5. sprostowanie pisze:

  NIE WSZYSCY SA ZATRUDNIENI PO ZNAJOMOSCI DZIEKI UMOWIE Z PUP BEZROBOTNI MAJA SZANSE PRACOWAC A W ZYCIU ROZNIE BYWA . URZAD GMINNY NIE WYDAJE NA TO SWOICH PIENIEDZY TYLKO DOSTAJA Z PUP ZYCZE KAZDEMU ZEBY NIE MUSIAL BYC W TAKIEJ SYTUACJI NIE KAZDY JEST PIEKNY MLODY I WYKSZTALCONY A DLATYCH LUDZI SZACUNEK CO WYKONUJA PRACE NITERWENCYJNE

  0
  0
 6. Jas pisze:

  Nieporozumienie jakieś Jadczyk?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).