Wywiad z Jerzym Żurkiem

Nic nie robić, nie mieć zmartwień. Chłodne piwko w cieniu pić. Leżeć w trawie, liczyć chmury. Gołym i wesołym być. To nie piosenka Ryszarda Rynkowskiego. Tak wygląda sytuacja w gminie Konopiska. Zresztą, wysłuchajcie co mówi Wójt Jerzy Żurek w wywiadzie dla jednej z lokalnych telewizji. Poziom wypowiedzi Wójta pozostawię bez komentarza.Kategorie:

42 odpowiedzi na “Wywiad z Jerzym Żurkiem”

 1. Izolbu pisze:

  Rany boskie jak ten facet sie wypowiada!!

  0
  0
 2. Artur pisze:

  Matkoooo Boskkaaaaaa

  0
  0
 3. Belfer pisze:

  Żenujące !

  0
  0
 4. Rudy pisze:

  wstyd.

  0
  0
 5. JJ pisze:

  Do przedszkola niech się ten gość cofnie , tam go nauczą poprawnej polszczyzny !!!!

  0
  0
 6. Wsiowy pisze:

  Gdzie ten gościu pobierał nauki? Katastrofa z języka polskiego , nie mówiąc o wizji i strategii gminy ! Wstyd, że taki gostek jest reprezentantem naszej społeczności!

  0
  0
 7. Stefan pisze:

  Slabo Wam idzie. Autor wystawil Wam pilke nad siatke wiec smialo, mozecie walic z grubej rury:) nikt na Was nie doniesie, specjalista gra w waszej druzynie:)

  0
  0
 8. Brennan pisze:

  Sami wybraliście go na wójta to teraz nie narzekajcie. Jaki kram taki pan jak to mówią.

  0
  0
  • Stefan pisze:

   Nie narzekaja wyborcy, a Ci dla ktorych odciecie od wladzy bylo procesem bolesnym. Czytajac to zastanawiam sie jak nisko mozna upasc aby osiagnac cel… Przekonamy sie, bo historia dawnych lat pokazuje ze nisko.

   0
   0
 9. Paweł Nowak pisze:

  Teraz już wiemy po co Żurek ma rzecznika prasowego. Ludzie, nie puszczajcie go do wywiadów telewizyjnych, facet nie potrafi powiedzieć poprawnie dwóch zdań. Dramat, po prostu dramat.

  0
  0
 10. Jacek Wygwirzek pisze:

  Tym wywiadem kolejny raz Jerzy Żurek skompromitował się. Jak tak można?

  0
  0
 11. Jkp pisze:

  Wójt do nauki poprawnej polszczyzny. Opuść ten urząd i nie rób wstydu !

  0
  0
 12. Kamil pisze:

  Jasne, że polecamy! Stefana!

  0
  0
  • Stefan pisze:

   Nie mam doswiadczenia:) naprawde nie znacie? Znacie na pewno:)Wy przesadzacie strasznie, ale obiektywnie przyznaje, sposob formulowania wypowiedzi to nie jest mocna strona wojta i wyszlo slabo, natomiast on nie jest od gadania tylko ma dobrze rzadzic.

   0
   0
  • Aa pisze:

   Szczególnie tych co skończyli służbę i dalej wesza szukajac kasy w samorządach w uzupełnieniu emerytury na komfortowe życie! Mi

   0
   0
 13. Olka pisze:

  On ani do gadania , a ni do rządzenia nie nadaje się. Człowiek bez krzty honoru,spakuj walizki i tam gdzie pieprz rośnie! Baj, baj

  0
  0
 14. Alelsandryjczyk pisze:

  A nie mówiłem, że na Śląsk mamy “rzut beretem” .. ?!?! ;-)

  0
  0
 15. Mieecio pisze:

  I znowu publicznie kłamie. “finanse dostał rozjechane”. Cóż za perfidia. Jedyne co zrobił to te zadania co mu zapewnili poprzednicy. Dostał ponad siedem milionów zwrotów środków unijnych też po poprzednikach. Z ważnych dla ludzi i gminy wniosków unijnych, które złożyli poprzednicy, zrezygnował. Dzisiaj może by chciał, ale jest za późno. Hotel nad Pająkiem to też marzenie poprzedników. Tyle,że zbyt kosztowne i bez możliwości dostania kasy z unii.
  Czyli żadnych pomysłów i żadnych wniosków z połowy kadencji.
  Wszystko zaczyna pomału niszczeć, “zastał gminę murowaną”, zostawi… ruinę.
  Ani roboty, ani gadania, ani wyglądu. Żenada.

  0
  0
 16. Jakub Kucharski pisze:

  Mieszkam tutaj od 32 lat i takiego żenującego wywiadu nie słyszałem w mediach nigdy o stanie naszej gminy,,nawet gdy tu były owce gęsi i pastwiska…jeszcze 3 lata i będę mógł kandydować na wyborach by móc się elokwentnie wypowiedzieć o swojej gminie z moim ekonomicznym wykształceniem..wszystkich których ten wywiad rozbawił przepraszam w swoim imieniu..za Wójta i zapraszam osobiście do bliższego zapoznania się z Naszą Małą Ojczyzną .

  0
  0
  • Mieecio pisze:

   Panie Jakubie, w pytaniach Redaktora słychać, że bazuje na poprzednich opiniach o gminie Konopiska. Wie, że się dużo inwestowało, jakby w ostatniej chwili wycofał się troszkę i zmienił pytanie, bo przecież teraz się nie inwestuje! O czym więc obecny wójt miał mówić? Przecież jego “osiągnięcia” są żadne.
   Było wiele imprez o których zawsze było głośno w okolicy, wystarczyło bywać i słuchać co wójt mówił, bo w przeciwieństwie do .urka mówił jasno i zrozumiale (to do Stefana zwłaszcza). Pamiętam jak chcieli odbudować dworek żeby tam też zrobić miejsca hotelowe. Bo przecież w budynku przy stadionie też są podobno pokoje gościnne. Dla tych sportowców co to ich wójt zaprasza.

   0
   0
 17. Izolbu pisze:

  dajciw juz spokoj, facet sie skompromitowal i tyle

  0
  0
 18. Jjjk pisze:

  Niedorzecznik, przestańcie załatwiać wojtowi występy przed kamerą, chlopisko już i tak wystarczająco kompromituje się. Nie kompromitujcie całej gminy. No chyba , że to jest celowo przez was zaplanowane niszczenie wizerunku Żurka. Wy nie przebieracie w środkach, każdego potraficie sprzedać . To już że służby mundurowej wam zostało!

  0
  0
  • Belfer pisze:

   ” No chyba , że to jest celowo przez was zaplanowane niszczenie wizerunku Żurka. ” Dobre stwierdzenie – bo jak się na to wszystko patrzy z zewnątrz, to wygląda na to,że w następnych wyborach Straż chce zdobyć władzę ” absolutną ” w Gminie Konopiska.

   0
   0
  • Jawień pisze:

   Belfer zgadzam się z Tobą w kwestii przejecia władzy ale nie przez strażaków,tylko przez emerytów niebieskich mundurów , którzy za wszelką cenę chcą opanować władzę w gminie. Dlatego podejmowane są przez nich takie próby wpływów na elektorat wyborczy!

   0
   0
  • Stefan pisze:

   Dyskusja z Wami jest daremna. Wystarczy ze ktos przeczyta komentarze i bedzie wiedzial ze Wy myslicie tylko o wladzy i wyborach. W sumie po to macie bloga. Nie bede wam i autorkowi nabijal watku. Trzymajcie sie cieplo i wyslijcie szefa na obserwacje plebani bo ksiadz na pewno cos knuje. Nara

   0
   0
 19. Rudy pisze:

  Stefan! co z wątkiem “przeżarte pieniądze alkoholówki”? Dlaczego nie odpowiadasz? za co ci płacą?

  0
  0
 20. Edek 2 pisze:

  kompromitacja to kulturalnie powiedziane…………….żenada i beznadzieja jednym słowem buractwo Strach potrzebuje ludzi do pracy ale pewnie nie przyjmnie takiego Jurka

  0
  0
 21. Edek 2 pisze:

  miało być Janusza

  0
  0
 22. Edek 2 pisze:

  Miało być Edka

  0
  0
 23. Edek 2 pisze:

  jeden wart drugiego

  0
  0
 24. Olek pisze:

  Ci panowie to tylko Wstyd nam przynoszą! Najsłabszy woijt w historii gminy Konopiska! Jedno jest pewne, nigdy więcej takich ludzi nie wybierać do wladzy!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).