Wystartował Konopiska Cup 2023

W sobotę i niedzielę w hali sportowej w Konopiskach odbyły się zawody w halową  piłkę nożną z cyklu Konopiska Cup 2023.

W sobotę rywalizowały roczniki 2014, a w niedzielę 2012.

W sobotę najlepsi okazali się młodzi piłkarze Pokoju Sadów. Drugie miejsce zajęli zawodnicy RAP Radomsko, a trzecie Skry Częstochowa. Dzień później zwyciężył zespół Victorii Częstochowa przed Lotem Konopiska i Orlikiem Blachownia.

PAWEŁ GĄSIORSKI

LOT Konopiska

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).