Wysoka frekwencja na Dniach Gminy Konopiska

Grubo ponad 1000 mieszkańców bawiło się na Dniach Gminy Konopiska. Dopisała pogoda, dopisała frekwencja. Być może przy lepszym repertuarze udałoby się zgromadzić jeszcze więcej mieszkańców.

Gratulacje dla organizatorów.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

5 odpowiedzi na “Wysoka frekwencja na Dniach Gminy Konopiska”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Owszem było dużo ludzi, ale nie przesadzajmy tłumy to były na stadionie jak grał Krawczyk, Rodowicz, Czerwone Gitary…..Czekamy na gwiazdy tego formatu:-)

  5
  5
  • Mieszkaniec pisze:

   Będą Gwiazdy i koncerty z Gwiazdami tylko po malutku.

   10
   2
  • Jeremi pisze:

   Z tego co pamiętam to te koncerty były biletowane.

   Zapraszając takie gwiazdy trzeba liczyć się z kosztami o wiele większymi.

   I pewnie znalazło by się wielu chętnych żeby taki bilet kupić ale pewnie też było by wielu przeciwników takiego rozwiązania …

   Ale wiadomo nikomu nie dogodzisz :)

   5
   1
  • Obserwator pisze:

   Gwiazdy formatu Rodowicz czy śp.Krawczyka dużo kosztują! A Żurek ze swoją “świtą” zostawili pustą kasę i spore zadłużenie jak można tu przeczytać! A już i tak ktoś tu się oburza, że tamte koncerty były “biletowane”! Tylko nie pisze jak tanie były te bilety w stosunku do oczekiwań gwiazd. Bilety pewnie musiały być ze względów formalnych. Ale miejmy nadzieję, że wraz ze zmianą tamtego nieudanego zarządu wrócą koncerty gwiazd jeśli nasze wspaniałe Barbórki Wam nie wystarczają!

   2
   2
 2. Robert pisze:

  Tak pusta kasa a tu takie imprezy ,jednak Żurek zostawił dobry budżet jak stać na imprezy takie

  3
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).