Wyremontowano kotłownię w świetlicy wiejskiej w Korzonku

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji wyremontowało kotłownię w świetlicy wiejskiej w Korzonku. Remont obejmował podwyższenie podłogi wraz z wylewką i ułożeniem płytek, tynkowanie, pomalowanie ścian i sufitu, wykonanie nowej instalacji elektrycznej a przede wszystkim wymianę pieca C.O. wraz z montażem zbiornika z ciepłą wodą i wykonaniem wentylacji.

Wykonawca w ramach prac zrealizował także remont starego komina (przebudowa wraz z wkładem ceramicznym), wstawione zostały solidne drzwi z homologacją p.poż., wykonano montaż daszku i oświetlenia nad drzwiami oraz wyłożono wzdłuż wejścia do budynku kostkę brukową. /UG Konopiska/

UG Konopiska

UG KonopiskaKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).