Wypadek w Aleksandrii

Wczoraj około godziny 14.00 w miejscowości Aleksandria, 9-letnia rowerzystka jadąca drogą publiczną nie ustąpiła pierwszeństwa i wjechała w opla corsę, którym kierowała 34-letnia kobieta.

W wyniku wypadku, nieletnia doznała poważnych obrażeń głowy i ciała i w stanie ciężkim przetransportowano śmigłowcem do szpitala na Śląsku.

zródło: http://czestochowa.naszemiasto.pl/

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).