Wypadek na DW 904

Na drodze wojewódzkiej 904, tuż przy skręcie na Aleksandrię, wczoraj miał miejsce wypadek dwóch samochodów. Dostawczak zderzył się z ciężarówką. Ruch przez kilkadziesiąt minut odbywał się jednym pasem. Na szczęście, nikomu nic się nie stało.

Zdjęcia podesłał p. Sebastian.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).