Wymiana nakładki na DW904 po interwencji kierowców

W ramach bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich, Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie kilka dni temu rozpoczął wymianę nakładki asfaltowej na drodze wojewódzkiej nr 904 z Blachowni, od przejazdu kolejowego w kierunku Aleksandrii, na wysokości Kost-Betu na długości 1090 metrów.

Wszystko dzięki interwencji kierowców, którzy nie mogli od Urzędu Gminy Konopiska doprosić się pomocy w tej sprawie. Udało się to załatwić dopiero z pominięciem urzędu.

Jeszcze dziś ma nastąpić zakończenie prac. Łączny koszt tej inwestycji to 200 000 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

25 odpowiedzi na “Wymiana nakładki na DW904 po interwencji kierowców”

 1. Paulina Skowińska pisze:

  A ja myślałam ze po interwencji prezesa Kaczynskiego bo nie mógł się doprosić od urzędu gminy smiechu warte brak słow ze kierowcy maja taka moc sprawcza należy pisać może połoza nowa nakładke na ul KONWALIOWA KIEROWCY PISZCIE .

  0
  0
 2. Racjonalista pisze:

  Właśnie gdyby nie współpraca wójta i starostwa powiatowego to nie było by tej wymiany. Redaktor ale słabe te twoje jęczenie. Szukasz na siłę czegoś aby napisać a strzelasz sobie w stopę. “Kierowcy interweniowali…” ośmieszasz redaktor.

  0
  0
 3. Trener pisze:

  Ehhh nadział się pismak napuszczony jak w sprawie styropianu na szkole w Konopiskach. I tu i tam strzał w stopę. Taki to niezależny portal.

  0
  0
  • andrzej pisze:

   Pajacujesz pisząc idiotyzmy, ze styropianu nie możecie się z sensem wytłumaczyc, po drugie tylko nieudacznik wydaje lekką reką kasę płacąc za 1 m2 malowania sciany gimnazjum bagatela 160 zł/m2. To się nadaje na sprawę do ogłoszenia w mediach ogólnokrajowych. Po trzecie sprawa nakładki to zadanie zarządu drog wojewódzkich. Nieudacznik może sobie na drogach wojewódzkich tylko popatzyć jak powinno sie robic remonty dróg, bo u niego na drogach gminnych widać pniaki
   w rowach ( droga Hutki- Rększowice). Pracujesz za durnia albo nim jestes!!!!!

   0
   0
  • Trener pisze:

   Andrzej jak ty mało wiesz i koni ty chcesz ten kit wcisnąć. Styropian to był badziew i nie grubość się liczy tylko dodatki do niego. Jak masz a drogi czy to powiatowe czy wojewódzkie są robione w porozumieniu z gminą. I czy droga ma być robiona czy naprawianie to na pewno nie na wniosek kierowców tak jak G vel redaktor pisze tylko AK o na wniosek gminy lub zarządu dróg przy starostwie lub urzędzie wojewódzkim. G vel redaktor pisał o delegacjach wójta i były tam też i do Katowic i do Starostwa w Częstochowie. Siedząc za biurkiem nikt ci prezentu nie zrobi.

   0
   0
  • Alina pisze:

   Jak się zaangazowales w udawadnianie rzeczy o które wójt tylko niszczy lub nie potrafi poprawnie wykonać, to nie potrafisz zauważyć malowania ścian za 160 zł od metra powierzchni, droga z pniakami , które utrudniają przepływ wody w rowie, zniszczenie styropianu o parametrach wystarczających do ocieplenia muru grubości ok. 1 m, pozostawienie dziurawego dachu na szkole, robienie namiastki chodnika w hutkach a nie chodnika o parametrach drogi powiatowej, patrz droga powiatowa w Aleksandrii ! Nieudacznik jest i będzie nieudacznikiem, szukającym tylko jak zarobić kasę i 200 tys zł za obijanie się ! Najgorszy wójt we dziejach konopisk!!!!

   0
   0
  • Podatnik pisze:

   Alina skończ te jęki o 200tys, Widziałaś obecne oświadczenie? Porównałem to sobie z ośiadczeniami poprzenika i ten to dopiero kasę kosił – czyli obecny ma taką jak poprzednik a na sumę składają się różnego rodzaju dodatki.
   Jeśli chodzi o elewację to ponownie strzał w powietrze (jak inne twoje posty które można tutaj znaleść – ten sam wzorzec powielany od miesiący) bo na całość robót masz zerwanie, położenie i wszystkie obróbki blacharskie bo jak nie patrzeć grubość styropianu się zmieniła, rynny i wiele innych. Ten sam bełot jak w sprawie koncertu noworocznego – dopiero was organizator wyprowadził w błędu. Ehhh – totalna opozycja to jak czytam to totalna klapa.

   0
   0
  • Jędrek pisze:

   Podatnik, przestańcie ośmieszać się! Nieudacznik mieszkańcom tylko z kieszeni kasę wyciąga. Trzeba było zerwać dobry styropian, zapłacić za jego utylizacje oraz zapłacić za zamontowanie nowego styropianu na ścianie, kołki, siatka, kleje itd. Tak wygląda ograbianie z kasy mieszkańców! Wynika z tego, że ktoś ma interes aby na tym kupe kasy zarobić ! Dla nas nieudacznik to wielka pomyłka wyborcza, facet robi tylko to, gdzie jest duża kasa do wydania przez gmine a przy okazji 200 tys napchac do kieszeni wójta jak było podane w oświadczniu majątkowym. Cwaniak dużej klasy w czyszczeniu pieniedzy od podatników !!!!!

   0
   0
  • Trener pisze:

   Jędrek wasz mi “200tys” upada. Miej pretensje do kopalnianego chłopa że sobie tak wywindował. Reszta to dodatek funkcyjny i wysłucha lat.

   0
   0
  • Podatnik pisze:

   Żaden z dotychczasowych wójtów nie grabił z tej gminy tyle co nieudacznik, nikt dotychczas nie brał za nic 200 tys zł!

   0
   0
 4. ciekawy pisze:

  Orientuje się ktoś, kto ma wykonać rondo do wyjazdu na autostradę na ul. Gościnnej w Częstochowie? Wykonawca remontu 908 czy wykonawca autostrady?

  0
  0
 5. Kamil pisze:

  Trener vel Podatnik czy inny TWAgent (bo styl pisania i słownictwo to samo!) nie kłam, że cokolwiek “porównywałeś”! Totalna bzdura co wypisujesz z nienawiści do poprzedniego wójta. O poprzednim wójcie można by powiedzieć cytując klasyka, że “zastał gminę drewnianą a zostawił murowaną”. Przynajmniej zasłużył na swoje wynagrodzenie i na wiele więcej, a z pewnością nie zarobił blisko 200 tysięcy co je sobie bierze obecny wójt. I na dodatek nic nie robi, a jak robi to spartoli.

  0
  0
  • Trener pisze:

   Albo cię matka biła albo nie przytulała. Skąd ty te 200tys wziąłeś? A jeśli chodzi o twoje kochanie z wyrokiem to zastało gminę zbilansowaną a zostawiło zadłużoną.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Kamil, vel Paulina vel Stanislaw mam jeden swoj nick. Wrocilem juz z wakacji. Teskniliscie? Ta murowana to chyba swoja wille obok gminy postawil? Zaden wojt w takiej gminie jak nasza nie zaslugije na 150000 zl. Wstyd i hanba!!!!!!! Ja za polowe tego bede.rzadzil!!!

   0
   0
 6. Kamil pisze:

  Trener, sam twój ulubieniec żurek na całą stronę swojej gazety propagandowej napisał, że “zadłużenie gminy jest na bezpiecznym poziomie”. A on spłacił 7 !!!!złotych za to zaciągnął nowe długi! Zejdź z tego konia bo nie aktualny.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Kamil, nie pisz glupot bo kilka milionow splacil. Idz lepiej do swojego Pana niech przestanie chlac wóde do lustra bo po wyborach tak zaczal walic z rozpaczy, ze statystyki w gminie skoczyly do gory.

   0
   0
  • Komik pisze:

   Tuba propagandy nieudacznika wróciła z wyprawy ! Kasa zarobiona na kłamstwie i obrażaniu innych na tym forum już się skończyła i czas aby stawić się do pracy bo nieudacznik za siedzenie i pierdzenie NIE PŁACI ? Widać czarno na białym ,że nieudacznik temu agentowi niezłą kasę wypłaca za obrażanie innych! Tak się to dzieje z kasa gminy, a dług rosnie i przybywaja nowe spartaczone inwestycje , jak np. malowanie elewacji gimnazjum za 160 zł/ m2! Gminę rozkradają na na naszych oczach!!!!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Komik, prawda was obraza? Jak ktos ma parszywa przeszlosc to prawda boli. Wy obrzucacie ludzi inwektywami, bo nie macie argumentow. A jeszcze ciekawostka!!jak wam sie nie podoba kolor nowej szkoly, to jedzcie na Kopalnie bo to Wasz idol wybral taki na nowa Hale, a reszta jest zrobiona pod ten kolor zeby nie wygladala jak gowno w trawie.

   0
   0
  • Komik pisze:

   Ile nieudacznik płaci Ci za pisanie takich bredni? Agent zachowujesz się jak ostatni debil nie widząc partactwa w wykonaniu nieudacznika i astronomicznych kwot za usługi np. malowanie elewacji! Kolor wybrany na ściany gimnazjum lepiej dobrał by daltonista , a nieudacznik z pięknego budynku gimnazjum robi wsiową architekturę spod kielec ! Gorzej zrobić nie szło !!!!!!!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   To ty tak uwazasz, kazdy lubi inne kolory. Zwracam Ci jeszcze raz uwage, kolor taki sam jak hali wybudowanej przez poprzednika. Jedz powiedz mu ze jest daltonista z Kielc ze wsiowym gustem.

   0
   0
  • Ewa pisze:

   Faktycznie kolor gimnazjum do bani, co to za architekt zadecydował o tak fatalnym doborze kolorów, no i jeszcze taka kasę płacić za malowanie? To mi śmierdzi !!!!!!!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Myslicie ze piszac farmazony ze wam sie kolor nie podoba to wyborcy tez.to chwyca? Przeciez to smieszne. Zastanawiam sie czemu przestal sie udzielac radny Stanislaw? Czyzby poklocil sie pan z czarnym Panem? Moze Pan pisze ze swoich innych kilku nickow?

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).