Wygrałem z Wójtem przed SKO

Wygrałem z Wójtem Jerzym Żurkiem przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. SKO uchyliło odmowę udzielenia mi informacji publicznej na temat pracowników samorządowych, którzy w 2015 r. otrzymali nagrodę/nagrody oraz wysokość tej nagrody/tych nagród w odniesieniu do każdego z nagrodzonych pracowników samorządowych oraz informacji o tym, jakie osiągnięcia w pracy zawodowej stanowiły podstawę przyznania tej nagrody/tych nagród – w odniesieniu do każdego pracownika samorządowego.

Jeżeli Wójt nie zaskarży decyzji SKO do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach, to będzie musiał mi w ustawowym czasie udostępnić w/w informacje.

Panie Wójcie, czekam na Pańską reakcję.

PAWEŁ GĄSIORSKI

odpowiedz-sko odpowiedz-sko1 odpowiedz-sko2 odpowiedz-sko3 odpowiedz-sko4Kategorie:

67 odpowiedzi na “Wygrałem z Wójtem przed SKO”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Brawo panie redaktorze, tak trzymać! Ciekawe kto teraz odpowie za nietrafne decyzje w gminie?

  0
  0
  • Radna pisze:

   Za decyzję nie trafione zapłacą mieszkańcy. U wójta wszystko jest cacy, nic się nie stało. To , że nic nie zrobił dla Aleksandrii też jest cacy. Szykuje się zawierucha.

   0
   0
 2. Gosia pisze:

  Wydawanie gminnych pieniędzy nie powinno stanowić tajemnicy Teraz się okaże czy ktoś ma coś do ukrycia

  0
  0
 3. Adam pisze:

  Brawo, tak trzymać, podziwiam takich ludzi jak Pan :)

  0
  0
 4. Górniak Stanisław pisze:

  Ano nie zawsze Wójt ma rację, dotyczy to również sytuacji kiedy upominałem się o uwzględnienie odwodnienia posesji położonych poniżej korony drogi przy okazji projektowania przebudowy drogi DW908. Wójt oskarżył mnie wtedy o wprowadzanie w błąd mieszkańców, oraz zagroził że ZDW Katowice mogą odstąpić od budowy chodników. Szanowni mieszkańcy jak to jest że w przypadku budowy chodników w ciągu DW-908 nie można zastosować urządzeń odprowadzających nadmiar wód opadowych z posesji mających spadek w kierunku drogi a w przypadku DW904 w Kopalni można. Zapraszam do zapoznania się z rys nr3 przekrój typowy 2 dokumentacji na budowę chodnika w kopalni zamieszczonej w BIP-ie, zakładka: Ogłoszenia przetargów.

  0
  0
 5. Z wygody pisze:

  Wójt przegrywa już druga sprawę w sądach. Jego metody to siekierka i kijek , to jest jego model zarządzania potencjałem ludzkim gminy Konopiska. Jest to zapłata za okazywane chamstwo do ludzi! Już tylko 700 dni i koniec dziwnych rządów wójta.

  0
  0
 6. Znajomy pisze:

  Wójcie nie rób wstydu sobie i nam, opuść ten urząd jak najszybciej!

  0
  0
 7. Brygida pisze:

  I słusznie, należało mu się, Choćby za butę i zarozumialstwo. Cieszę się Panie Redaktorze.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Merytoryczny wpis- brawo Brygida. Wykorzystałas chyba 100 % możliwości swojego rozumu bo aż się ulalo merytoryką.

   0
   0
 8. Izolbu pisze:

  ma slabego papuge to przegrywa

  0
  0
  • Rajca pisze:

   Do każdej sprawy wójt mial innego prawnika. Wynika z tego ,że sprawy wójta są nie do wygrania! Chamstwo i cwaniakowanie nie popłaca. Na własne życzenie ma taką sytuację. Wójt do wymiany!!!!!

   0
   0
 9. Brygida pisze:

  i to wszystko na koszt podatników?!

  0
  0
 10. za wiedziony pisze:

  a gdzie jest z hutek?! 11 wpisów a ten jeszcze nie pyskuje w obronie wójta?!

  0
  0
  • Normalny pisze:

   A co dobrego tu wymyślić na obronę wójta ? Jest to osoba nic nie warta dla gminy. Z podatków naszych musimy takiemu leniowi płacić najwyższe wynagrodzenie w kraju , dla osoby niegodnej urzędu wójta naszej gminy.

   0
   0
  • Stolarz pisze:

   Tylko dlatego, że nie gra do Waszej bramki to pyskuje?

   0
   0
 11. Górniak Stanisław pisze:

  Co to znaczy że nie gra do waszej bramki? Naszą bramką jest działalność dla dobra mieszkańców, Wytykanie błędów i zaniechań władzy. W tej drużynie powinni grać wszyscy.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Jestem, dałem wam złapać oddech po ostatnich kompromitacjach jakie zaliczyliscie. Jeszcze hersztowi Kopalni puszcza nerwy i się na was zezlosci. Panie Górniak, dla dobra mieszkańców to się tworzy inicjatywy a nie gwiazdorzy na forum. Pan się nie chce swoimi pochwalić, bo bierze Pan udział w tej hucpie. Pokazałem wam że piszecie z kilku nikow udając ilu to jest niezadowolonych mieszkańców.

   0
   0
 12. Brygida pisze:

  Dokładnie! Za wiedziony i Pan Radny Górniak mają rację. Ten z hutek nigdy nie pisze nic merytorycznie, zadaje pytania nie tym co trzeba,pyta Redaktora albo Radnego Górniaka zamiast wójta,przewodniczącego rady czy komisji. Pisze,pisze,żeby rozmydlić temat,śledzi kto pisze, wymyśla jakieś teorie spiskowe (stare nawyki?). Dobrze go za wiedziny określił :pyskuje.byle w obronie w9jta!prawda czy nie,ma rację czy nie,nieważne!pisać,pisać,pisać!zamotać,zagadać prawdę.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Paulino (Brygida) bo masz 2 nicki, zadaje pytania takie jakie może zadać wolny człowiek( nie jestem ograniczony przez herszta Kopalni). Zadaje tym którzy się wypowiadają używając skrawka danych, wyrażając swoją opinię. Skoro mamy portal i autora który pisze mam prawo jako mieszkaniec( a jestem mieszkańcem) domagać się kompletu informacji. To jest demokracja a nie PRL( niektórzy pewnie tęsknią) że bolą was z tego powodu 4 litery to wasz problem. Jakbyś nie widziała ja nie wychwalam wójta(nie obchodzi mnie on), a piszę że względu na obłude jaka się tu szerzy!

   0
   0
 13. Lukasz pisze:

  W twoim wykonaniu.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Lukasz, ja nie robię kampanii wyborczej. Oj nie mogę się doczekać jak buźka waszego Pana pojawi się na plakacie:) będzie się działo!

   0
   0
 14. Lukasz pisze:

  z hutek co ty p… dzielisz ja mam Pania

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Cieszę się:)

   0
   0
  • Ona pisze:

   Żurek nie będzie dalej kandydować?

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Powinien- byłby pojedynek dwóch tytanow, którzy od.lat żyją z publicznej kasy. Wystarczy spojrzeć na oświadczenia majątkowe- biedni nie sa. Jeden jest wójtem, ale drugi nie odpuszcza i też nadal pobiera publiczna pensje:)! Jak to szybko się odnalazł, a młodzi na smieciowkach pracują za 1200 zł!

   0
   0
 15. Jerry pisze:

  czego ten troll z hutek chce znowu od “herszta Kopalni”? co ci zawinił Pan Zbyszek?!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Możesz mnie nazywać nawet Wrzosek na dopiero:) Czytelnicy wiedzą kto jest hersztem, nie broń tchórza:)

   0
   0
 16. Paulina Skowrońsla pisze:

  Pudło, z hutek! oj biedny ty jesteś z tym kompleksem śledzenia, szukania spisków i wpadek. Mówią,że przyzwyczajenie drugą naturą. oj, tak. Mnie to nie przeszkadza zupełnie, piszę prawdę, choćbym miała pisać z dziesięciu nicków! ale z Brygidą mamy niezły ubaw. Nie sil się na zrozumienie, to jak widać za trudne dla ciebie.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Do bogatych nie należę, ale przynajmniej śpię spokojnie. Pewnie siedzisz przed lustrem skoro masz ubaw z Brygida! No chyba że macie zebranie na Kopalni. Przyjechać?

   0
   0
  • ..oska pisze:

   Ty Hutki lepiej idź do rozwodki! Takiego niedorozwoja nie potrzebujemy. Wójt musi utrzymywać takich bezpańskich ujadaczy i pewnie kasę śle na ciebie

   0
   0
  • z hutek pisze:

   ….oska ale się uniosła:) hehehe…zebranie odwołane? Przyjadę w innym terminie:) redaktora zaprosicie czy telekonferencja?

   0
   0
 17. Lukasz pisze:

  Jakie zebranie na Kopalni? rabneli ci kalendarz? Barbary dopiero 4 grudnia a dzisiaj dopiero 25. 11.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Lukasz, nie myl miejsca pracy górników z zebraniem kółka adoracji wyborczej:)

   0
   0
  • Alex pisze:

   Masz księdza w rodzinie ,to ci wyjaśni różnice , których nie jesteś w stanie pojąć!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Wy na pewno znacie kogoś kto lubi podglądać co księża robią:) prawda? Księdza powiadasz? Może jeszcze kosmonaute dorzuc i jakiegoś byłego tajnego współpracownika?

   0
   0
 18. Elżbieta pisze:

  No to ładnie ormowcy wójta powiezli. Wykonali judaszowski pocałunek i po chłopie.Teraz dla błękitnego otwarta droga po władzę! Tylko oni potrafią takie rzeczy robic!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Słuchaj, robicie kampanie rzecznikowi czy pryncypalowi? A może władca wszystkich kiosków chce wyhustac ksieciunia i sam przejąć berlo władzy? Bracie uważaj, zdrajcy są zawsze najbliżej. Może jemu się już znudziło siedzenie w tyłku i chce zaczerpnąć z gminnej kasy?

   0
   0
 19. Górniak Stanisław pisze:

  z hutek coś się tak uaktywnił, dostałeś premię czy dopiero masz dostać, 12 wpisów to premia już powinna być, tyle pisać i nic nie napisać, fachowiec z ciebie, od mącenia.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Panie Górniak, niech Pan nie ogranicza mojej wolności słowa. Chcę mi Pan przekazać datek? Nie przyjmuje ale niech Pan przekaże 100 zł na fundacje TVN. Pryncypala też Pan może namówić, kilka lat kasowal ponad 150000 zł to go stać na taki gest. Szkoda kasy na kampanię, a dzieci skorzystają:)

   0
   0
  • Kamil pisze:

   Ma Pan rację Panie Stanisławie, 12 wpisów tego oszołoma a nic nie napisał!!za to reaguje na każdy wpis każdego kto tylko coś na .urka napisze! ciągle ma dyżur?!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Kamil, a to jest portal gdzie trzeba coś.na Zurka napisać i wtedy ktoś jest dobry, a inni są źli? Dobrze znać Wasze intencje i po co jest ten portal. Pan Stanisław za to jest święty, pracowity. Najlepszy radny ale nie ma się czym pochwalić. O ani jednej inicjatywie nie napisał!

   0
   0
 20. Ed pisze:

  Zhutek jesteś na ssaniu, imprezki na koniec tygodnia zaliczone zostały! Na sesję nie poszło się , bo reaktor nie wygasl, paliwo jeszcze na dnie było! A teraz trzeba szefowi pokazać , że coś się dziala! I tacy ludzie jak Ty zakłócają porządek w przestrzeni publicznej! Lepiej pomalowal bys taczke? Może wkrótce będzie potrzebna!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Edziu chyba wywołuje u was alergie bo bredzicie:) hehehe… To ty zakłócasz porządek więc wsiadz do taczki i jedz na Cisie:)

   0
   0
  • Ed pisze:

   Facio z hutek , jak nudzi ci się ,to chodź popchasz taczkę , może i Prezio zechce się przejechać!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Na Cisie z Kopalni podwioze was na rowerze. Taczką nie dam rady, za daleko.

   0
   0
 21. Ed pisze:

  Z hutek ,magister prawa a nie potrafiłes wójta ochronić przed taką wpadka! Cieniarz z ciebie , zresztą jaki Pan taki kram!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Edziu, tam jest napisane że może się odwołać do sądu w Gliwicach. Kurcze to ten sam sąd który wyrokiem 2 lata temu zapewnił gminie darmowa promocje na całą Polskę?

   0
   0
 22. Ed pisze:

  Z hutek ,coś ci na łączach pali się, tamto już było i smakuje jak odgrzewany kotlet, natomiast wójt Żurek mając takiego ujadacza traci poparcie na łeb i szyję. Teraz wiadomo kto stoi za nieudacznikiem!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hmmm… Kotlet…. No właśnie, było i w pamięci pozostaje. Tak walczyliscie o każdą prawdę więc trzeba prawdę pisać:) pali to wam się grunt pod nogami bo sami już nie wiecie.co wymyślić:) poparcie dla wójta mam w tym samym miejscu co was… Głęboko w d…..

   0
   0
  • Libero pisze:

   Dla takiego wójta ,to nie ma miejsca na zarządzanie gminą! Sprawy za sprawą przegrywa, zatrudnia kil!ku prawników. Okopuje się prawnikami i rzecznikiem, kasa pewnie na to bardzo duza idzie. A on nawet nie potrafi parę metrów kwadratowych placu manewrowego przy wozowni w Aleksandrii utwardzic! Straż posiada nawet zgromadzona kostkę brukową, ale kasa musi iść na pensję rzecznika i pozostałych zatrudnionych po wyborach. Taki wójt nie ma racji bytu w gminie!

   0
   0
 23. Lukasz pisze:

  z hutek co ty taki wyrywny do dysponowania cudzą kasą, dlaczego nie piszesz na temat tylko o bzdetach, nie bez racji nazywaja cie tu macicielem. Ty niedorozwoj jestes czy udajesz?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Wy też nie piszecie na temat, macie kilka nikow i macicie tym 6 postronnym osobom które zajrza tu raz w miesiącu w głowie:) widzisz, taki jestem i musisz z tym żyć. Twój Pan z Kopalni też:)

   0
   0
 24. Lukasz pisze:

  Juz raz ci powiedziałem ze nie mam pana, tylko pania. Masz alzchejmera, czy tylko chwilowa amnezja? Jaki jestes wszyscy tu wiedza a zyje wg. własnych zasad i nikt a szczegolnie ty nie bedzie mi narzucał jak mam zyc. A ze ty dajesz sie sterować, to twoja sprawa, jak przyznałes taki juz jestes, czyli marionetka.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Masz dobrego Pana ale.melisy niech ci zaparzy:) wszyscy widzą czyli Pan i jego od 4 do 5 sług piszących tutaj. Wasza opinia mnie nie obchodzi, a jak was denerwuje to zmiencie forum bo to nie jest waszą własnością! Chyba że za nie zapłaciliście, bo jeśli tak to pokażcie na kogo jest rachunek i przestaje pisać:)

   0
   0
 25. Lukasz pisze:

  Szkoda czasu na tego d…ka. Pisz dalej jak to cie bawi, w dziecinstwie zabrali ci piaskownice?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   I przynieśli konsole:) będę pisał będę. Tego ktoś taki jak wy nie może mi zabronić. Puszczają Ci nerwy? Jest wolność słowa, przyzwyczajaj się.

   0
   0
 26. Za wiedziony pisze:

  Tak że Łukaszu jak widzisz,cokolwiek byś nie napisał dyżurny kundel .urka i tak przekręci! Szkoda na niego klikania i bajtów. Niech sobie szczeka, taka jego rola.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Zgadzam się z Tobą. Przestańcie pisać to ja też nie będę:) jesteś pewny ze to Lukasz? Wy macie wiele imion i nikow.

   0
   0
 27. Lukasz pisze:

  Olewam.

  0
  0
 28. Iwan pisze:

  z hutek, i nikomu to nie przeszkadza tylko tobie!też piszesz z wielu nicków i co? twoim zadaniem jest śledzenie i wykrywanie (przy pomocy dawnych kolegów) kto jest kto? ot, stare sbeckie nawyki?

  0
  0
 29. obojetny pisze:

  Z hutek, obrażarz swoich zakompleksionych dawnych towarzyszy! Ciągle masz problem z właściwymi adresami ! Twoje huculstwo na więcej Ci nie pozwala! Tylko tacy jak Ty mogą kijem mieszać w szambie stworzonym przez wladze z sługusami!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Mieszam w szambie tego który sam je sobie stworzył, a później wpadł na genialny pomysł prowadzenia kampanii wyborczej. Ciekawe czy taki trolling jest kosztowny i wasz herszt wpisuje to w koszty;) może trzeba powiedzieć.sprawdzam jak w pokera:)

   0
   0
 30. Kamil pisze:

  dyskusja bardzo ..ba temat….

  0
  0
 31. Kamil pisze:

  miało być na temat

  0
  0
 32. mieszkaniec gminy pisze:

  jak zwykle wszyscy w temacie :) prośba do redakcji niech stworzy dział “na każdy temat” albo ktokolwiek widział ktokolwiek wie”

  0
  0
 33. z hutek pisze:

  Jakie artykuły, jakie forum taka dyskusja. Nie trzeba nic dzielić. Autor i tak usunie wpisy jak w przypadku postów Janusza. Nawet nie raczył napisać dlaczego. Tak to jest jak.się ktoś wstydzi swojej przeszłości. Z takimi ludźmi teraz się paracie- za wszelką cenę do władzy.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).