Wygrałem z Wójtem dwie kolejne sprawy przed SKO w Częstochowie!

Nie wiem, co za orły doradzają Wójtowi Jerzemu Żurkowi, ale ponownie przegrał ze mną przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Tym razem dwie kolejne sprawy, które dotyczyły wysokości nagród oraz dodatków dla pracowników niefunkcyjnych w Urzędzie Gminy Konopiska.

Poniżej znajdziecie pierwsze strony decyzji SKO w Częstochowie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

6 odpowiedzi na “Wygrałem z Wójtem dwie kolejne sprawy przed SKO w Częstochowie!”

 1. Cyc pisze:

  To w sumie jest już 5-3 w wygranych-przegranych. Takie to skakanie na jednym kopycie kiedy informuje się tylko o wygranych a nie o przegranych. Gąsior jakie orły ci doradzały przy tych co przegrałeś?

  15
  7
 2. Wyborca pisze:

  Udowadnia pan tym beztalenciom ile są warci. Brawo dla Pana.

  6
  8
 3. Z Hutek pisze:

  Masz czas na takie bezdety ? Weź się do roboty. Czekam aż Tw Brat wybiorą na wójta i poprzydzielacie sobie po 10 tys pensji.

  10
  7
 4. Goorniook Stash pisze:

  Tracert idzie do niemieckiego serwera. Gąsior zmigowali ci API z Czech do Niemiec?

  5
  4
 5. Stop bezczelności pisze:

  Gąsiorski, moze bys napisal ze GTV bus jedzie od 1 maja na Focha. Jak nie wiesz czy mozesz to dzwon do Jurasa, moze dostaniesz zielone swiatlo. Dla mieszkancow to wazne a ty chwalisz sie gdzie wygrales. Pochwal sie ze przegrales proces w Sądzie o znieslawienie. To tylko swiadczy o tym jak wiarygodny jest ten portal!!!!!

  22
  3
 6. Stop bezczelności pisze:

  Co wam Pan dal urlop czy sie kasa mu skonczyla i nie trollujecie?:)

  8
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).