Wybory w KGW Kopalnia

Miło nam poinformować, że Pani Ola Szczepańska została po raz kolejny wybrana na stanowisko Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Kopalni.

Wczoraj podczas zebrania sprawozdawczo = wyborczego członkinie KGW wybrały Panią Olę po raz kolejny na to zaszczytne stanowisko.

W imieniu redakcji szczerze gratulujemy !

Koła Gospodyń Wiejskich to jedne z najstarszych i najliczniejszych organizacji społecznych w Polsce. Działają we wszystkich województwach, powiatach i gminach w kraju.

W tym roku Koła obchodzą jubileusz 150-lecia działalności  na ziemiach polskich. To jedyna organizacja kobiet wiejskich w Europie, która nieprzerwanie istnieje tyle lat.Kategorie:

3 odpowiedzi na “Wybory w KGW Kopalnia”

 1. Górniak Stanisław pisze:

  Pani Olu ogromne gratulacje, byle tak dalej!!!!

  0
  0
 2. Paulina Skowrońska pisze:

  Zasłużony wybór! Gratulacje Pani Olu!

  0
  0
 3. Paulina Skowrońska pisze:

  Mam pytanko: kiedy wypada, czy też kiedy będzie obchodzony w gminie i gdzie taki piękny jubileusz?! 150 lat!To pewnie wreszcie będą jakieś imprezy z tego powodu w gminie? Napiszcie coś proszę, bo warto by uczcić Panie z kół KGW.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).