Wybory 2018: Wybierzecie 15 radnych w 15 okręgach

Coraz więcej komitetów wyborczych rejestruje się u Komisarza Wyborczego w Częstochowie. Urząd ogłosił informację o okręgach wyborczych, numerach i granicach, liczbie radnych wybieranych w okręgach wyborczych oraz wyznaczonej siedzibie Terytorialnej Komisji Wyborczej. W październikowych wyborach, oprócz samych radnych, wybierać będziecie Wójta Gminy Konopiska.

Zobaczcie jak wyglądają okręgi wyborcze w gminie Konopiska.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

9 odpowiedzi na “Wybory 2018: Wybierzecie 15 radnych w 15 okręgach”

 1. Rysio pisze:

  Dobrze trzeba kilku bezradnych zmienić jak ten co zona jest sekretarka naczelnika gminy kolejny pracownik hali sportowej drugi mamusia w gminie kolejna radna nauczycielka kolejny ccorka w szkole pracuje o prezesie zarzadu rady gminy nie wspomne powodzenia w zmianach hi hi

  15
  5
  • Dzialkowiec pisze:

   Jeszcze Zero z ksero co przez kadencje zrobil sobie droge i kanalizacje do domu.

   11
   6
 2. z małej pisze:

  ZE ZDJECIAMI TO BEDZIE OPUBLIKOWANIE NA TABLICACH OGŁOSZEN

  4
  4
 3. Wizjoner pisze:

  Może w końcu znajdą się Ludzie, którym zależy na tej Gminie ! I mający własne zdanie a nie te które narzuca większość !

  11
  4
  • Basia pisze:

   widzisz Wizjoner, tylko,że demokracja, samorząd, to właśnie uwzględnianie woli większości. Wójt nie ma realizować swojego widzimisię, swoich problemów załatwiać, tylko większości. Dobrze, jak ma własne zdanie, własną wizję rozwoju gminy, to ludzie go wybierają, a on te obietnice i nie tylko realizuje. Obecny wójt realizuje tylko swoje wizje. Głównie zdobycie kasy dla siebie. Wizji rozwoju gminy nie miał i nie ma. A tego co mu ludzie podpowiedzą,nie potrafi zrealizować.
   Teraz też jakiś specjalista od PR nawkłada mu do programu pięknych słów i jakaś część naszej małej ojczyzny się na to złapie. Niestety.

   9
   4
  • Kontrabas pisze:

   Żurek nie ma wizji rozwoju gminy. Nie mogli dostać od unii na strategie rozwoju żadnej kasy, bo nie potrafili napisac poprawnie wniosku. Szkoda czasu na tak słabego wójta!

   11
   5
  • Wizjoner pisze:

   Ja nie piszę o swoim widzimisię, ale o tym czy Włodarz i Rada Gminy mają pomysł. W Gminie Konopiska ogólnie rzecz biorąc jest bełkot ! Nikt nie ma wizji przyszłości tylko patrzy jak się ustawić ! I ile jeszcze posiedzi na stołku ! Tak to funkcjonuje !

   5
   2
 4. Edi pisze:

  Gmina spada na leb, wójt Żurek nie załatwił przez 4lata żadnej kasy unijnej! Do urzędu marszałkowskiego złożył wnioski na kanalizację i oczyszczalnie i obydwa poszły do kosza ,bo były do doopy napisane! W stosunku do gmin sąsiednich nasza gmina staje się zadoopiem powiatu! To nam załatwił obecny wójt! Geniusz od partactwa!!!!!!

  12
  6
 5. Robert pisze:

  Wszyscy dużo gadają a co sami zrobili dla gminy ,czy chodzą na zebrania gminne ,aby podpowiedzieć ,wygarnąć ,tylko każdy cfany anonimowo .

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).