Wybory 2018: Komisarz Wyborczy podzielił gminę na 15 okręgów wyborczych

Komisarz Wyborczy w Częstochowie dokonał podziału gminy Konopiska na stałe obwody do głosowania. Komisarz zrobił to wbrew woli Rady Gminy Konopiska, która nie dokonała podziału gminy w ustawowym terminie.

Gmina została podzielona na 15. okręgów do głosowania, z których do rady wybierzecie łącznie 15 radnych, po jednym na każdy okręg.

Poniżej informacja od Komisarza wraz z podziałem na okręgi.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Wybory 2018: Komisarz Wyborczy podzielił gminę na 15 okręgów wyborczych”

 1. Paweł Nowak pisze:

  czas na zmiany!

  5
  5
 2. Basia pisze:

  a co niby mają zmienić na lepsze te “zmiany”?

  2
  3
 3. Karolina pisze:

  Jakby nie było i tak zawsze dla ludzi będzie źle,non stop komuś coś nie pasuje …

  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).