Wyborczy piknik w Hutkach

W sobotę 16 lipca na placu przy OSP Hutki odbędzie się Wakacyjny Piknik, podczas którego promowany na następną kadencję będzie Edward Bałdyga.

Bałdyga to jeden z najgorszych radnych w gminie Konopiska, nie przeszkadza to mieszkańcom Hutek, którzy “oddają” na niego swoje głosy.

W programie gry i zabawy dla dzieci, wata cukrowa, grill, ciasta, kawa i piwo.

Początek o godz. 16:00.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

23 odpowiedzi na “Wyborczy piknik w Hutkach”

 1. Obywatel pisze:

  Wraca stare, KGW opanowane, OSP też (wzmocnione klawiszami), teraz pora na swojego sołtysa, tak jak było przez lata, może któraś z młodych, “ambitnych” działaczek KGW, zapatrzonych w swoją Przewodniczącą, mąż strażak OSP, a żona w KGW i Sołtyska – brawo Hutki, tak trzymać !!!
  Nareszcie zrealizuje się hasło z przed lat, głoszone przez obecną Przewodniczącą KGW : Hutki nasze !!!
  Przed wyborami za rok, nadejdzie pora na powrót imprez w Remizie, może nowe “Miód Malina”, a po wygranych wyborach na Radnego Gminnego, zmiana nazwy miejscowości na Ba…gowo.
  Nadzieja w tym że może ktoś rozsądny wystartuje w wyborach na Sołtysa, a potem na Radnego czy Radną, choć obecny Radny będzie walczył zaciekle, to Jego być albo nie być w tej gminie, interesy trzeba pilnować, zwłaszcza te śmierdzące.

  14
  8
  • Z okolicy pisze:

   Żałość bierze znowu chora promocja i chęć zysku. Anna uzebrala już fantów w całej gminie, teraz tylko cegiełki na OSP i KGW bo im się należy przecież. Ten klan nie zrobił jeszcze nic bez kasy. Była już niestety Sołtys udowodniła, że można zrobić festyn dla mieszkańców nie zebrajac po sklepach i wyciągania kasy od ludzi kasy wyciągać na festynie. Masz życzenie robisz sposobem gospodarskim nie masz ochoty siedzisz na dupie i nie spraszasz ludzi tylko dla promocji męża Radnego i wyciągania kasy ! Obłuda i dranstwo! Historia się powtarza tylko my i dla nos a inni się nie liczą.

   15
   8
  • Mateusz Haczyk pisze:

   Dzięki takim osobom jak państwo, którzy tu piszecie tak żałosne komentarze, społecznikom ( w tym wypadku OSP i KGW) odechciewa się inicjatyw, bo dla was wszystko jest złe.
   Skoro Ci tak źle jeden z drugim to podpisz się imieniem i nazwiskiem to może będzie okazja porozmawiać o problemach na zebraniach wiejskich itp? Bohaterowie internetowi.
   Każda społeczna inicjatywa jest od początku przez was i “redaktora” skazana na niepowodzenie bo nic wam nie pasuje… a tu będzie loteria fantowa, grill i inne za co trzeba zapłacić! A co wy myślicie, że to za darmo będzie? Kto ma wam to zasponsorować ? Organizatorzy zadbali o darmowe atrakcje dla dzieci i chwała im za to.
   Myślicie, że skąd KGW czy OSP ma pozyskiwać środki na działalność? Jak nie masz jakiejkolwiek wiedzy i rozeznania jak działają te organizacje to chociaż się nie wypowiadaj jeden z drugim i nie rozpowiadaj bzdur wyssanych z palca. Nikt tam nikogo na siłę nie zaprasza, więc jak cię to razi w oczy, że ktoś coś chce zrobić dla innych to nie pokazuj się tam. Będziesz wtedy spokojniej spał.

   Mateusz Haczyk

   23
   14
 2. emu pisze:

  Żenada, ale tak to niestety wygląda. Większość ludzi z Hutek jest tak podatna na manipulację, że ręce opadają. Byleby sie przypodobać Bałdygom są w stanie żyć w smrodzie i hałasie. nie wiem czy jest gdzieś jeszcze taka wieś…. Najgorsze jest to, że dają się zmanipulować również ludzie młodzi, którzy mieszkają niedaleko “wspaniałej” inwestycji, a którą “zawdzięczają” w dużej mierze radnemu. Żeby tak dać się ……… dla jakiejś funkcji czy innym korzyściom. No cóż. chyba jest to dla nich ważniejsze niż życie w ciszy, spokoju i zdrowym środowisku.

  a tak na marginesie…., czy kiełbasa wyborcza to nie powinna być za darmo???? jeszcze kasę za to chcą? no nieźle.
  A w ubiegłym roku jak rada sołecka z sołtysem i stowarzyszeniem ekologicznym robili to z tego co pamiętam było wszystko za darmo…., wszystko wzięli na swoje barki. no tak. nie wszyscy są pazerni. tylko Ci co od zawsze w tej wsi chcieli rządzić.

  16
  7
 3. Janusz pisze:

  A to przepraszam, w tym roku nie będzie festynu organizowanego wspólnie z radą sołecką, stowarzyszeniem i OSP???? przecież takie pretensje miało KGW w ubiegłym roku że ich pominięto…..
  rozumiem, że robią sami bo chcą kasy zarobić. A w zeszłym roku wszystko rada sołecka zorganizowała i za nic się nie płaciło na festynie

  14
  4
 4. Lol pisze:

  Sprawdźcie jeszcze czy mają pozwolenie na sprzedaż Piwa :)

  5
  5
 5. Z Hutek pisze:

  Panie Haczyk puknij się Pan w łeb i przestań bajki opowiadać wszyscy znają tu Baldygow i ich społeczna działalność

  15
  11
  • Mateusz Haczyk pisze:

   Oczywiście, zrobię to chętnie tak żeby Pan to mógł zobaczyć na własne oczy tylko najlepiej żebyś Pan się podpisał, żebym wiedział komu mam popukać się w głowę jak go zobaczę na ulicy :)

   13
   11
  • Ona pisze:

   Oj widzę że Pani sołtys zrzekła się posadki bo grunt się pod nogami palił. Narobiła świństwa razem tek…i nogi za pas. Mężuś nie lepszy. Wprowadzili się na wieś i co chcieli zawładnąć wszystkim. Istny burak i gbur nawet dzień dobry odpowiedzieć nie potrafi. Zresztą ona nie lepsza. Guwno zrobiła dla wsi strasznie się z tek.. w obrończynie bawiły i co jedno wielkie gie!!!!
   Bardzo dobrze że młodzi ludzie chcą żeby działo się coś na wsi. Popieram a komu nie pasuje niech z dupą w domu siedzi.

   14
   16
 6. Z Hutek pisze:

  Ano zarobku wielkiego jak nie było to i póki co nie ma żyć w smrodzie a na bogato wcale się nie dziwię że Sołtys i tek teraz źle obrzucone błotem. A Pani Baldygowa to skąd przyszła i z jakiego to dobrego howu że tak wysoko głowę nosi Rozwodnicy i nieroby w Hutkach rządzą i tyle i nie daj się sprzeciwić tej bandzie

  19
  4
 7. Mieszkaniec pisze:

  Jacy młodzi mówisz o Ani i Edku

  9
  0
 8. Mieszkaniec pisze:

  To skandal, żeby dzieci w okresie wakacji płaciły 6 zł za bilet do Częstochowy!!! Dlaczego nie ma ulg????

  8
  0
  • Z Hutek pisze:

   No właśnie dlaczego nie ma Edek ulg zrób coś z tym chłopie zamiast sklucac ludzi Nie tylko klawisze mają potrzeby!

   16
   0
 9. Z Hutek 2 pisze:

  No właśnie co zrobił Edek nie dla swoich Sołtys owa ma jaja zrezygnowała z funkcji a Edek nawet tego nie potrafi Nowe hasło w Hutkach Nie dla Edka! Pamiętajcie wszystkich Edek ze sobą w góry nie zabierze

  18
  2
 10. elka pisze:

  Tak czytam artykuł i te komentarze i się zastanawiam co sie dzieje z ludźmi….
  Ludzie nie dajcie sie skłócić ani radnemu, ani nikomu kto próbuje to zrobić. po co to Wam? lepiej się Wam będzie żyło jeżeli na sąsiadów będziecie patrzyć wilkiem?
  Fakt, w zeszłym roku festyn był bezpłatny całkowicie, ale może faktycznie OSP jest tak słabo dofinansowane z gminy że potrzebuje dodatkowego zastrzyku gotówki. ja tego nie wiem. A potrzebujemy sprawnej, dobrej straży pożarnej, zwłaszcza, że lekkomyślnych ludzi wypalających np. trawy w okresie letnim i w duże upały nie brakuje…
  Piknik jest przede wszystkim dla dzieci jak zrozumiałam, i dla nich zabawy są za darmo i super. Dorośli jak chcą to sobie coś kupią, jak nie – to nie kupią ale porozmawiają z innymi albo nie przyjdą w ogóle. Każdy ma wybór.

  Ale znowu czepianie się byłej sołtys przez “Ona” jest moim zdaniem nie na miejscu bo chociaż sie starała i sporo rzeczy zrobiła albo wsparła mieszkańców, jak przy placu zabaw. Za poprzedniej sołtysowej NIC się w Hutkach nie działo i to słychać od bardzo wielu mieszkańców, bądźmy ze sobą szczerzy….

  atakowanie że razem z tek….. bawiły się w obrońców i gó…im z tego wyszło też jest nie na miejscu bo większość mieszkańców, nawet ci co na co dzień poklepują radnego po plecach i mu przytakują popierało i wspierało obie rugane teraz osoby.
  większość jednak mieszkańców woli nie wychylać się i chcieliby aby problem sam się rozwiązał albo rękoma innych, bo w przypadku pozbycia sie problemów wszyscy by pewnie mówili jak obie panie wspierali, w przypadku niepowodzeń najłatwiej powiedzieć że gó… zrobiły. pewnie “Ona” mieszka za szkołą, albo niedaleko i nie musi się przejmować hałasem, smrodem i zanieczyszczeniem. ludzie nie patrzcie tylko na czubek własnego nosa. jeżeli ktoś stara sie coś zrobić (zgodnie z prawem) dla siebie, rodziny, i dla innych również to jego sprawa. nie chcecie to nie wspierajcie ale nie szkalujcie. tyle w temacie

  21
  1
  • Ona pisze:

   W końcu jakiś mądry wpis Ludzie niech każdy zadba nie tylko o siebie ale też trochę spojrzy na innych. Dzieci mamy wszystkie nasze muszą mieć bezpieczne środowisko. Nasze dzieci zasługują na to aby mieć dobre dzieciństwo.

   13
   0
 11. Nadzieja pisze:

  Oby jak najszybciej wyjechali w te góry razem z szefem, tam ich Górale wyprostują.
  A gmina odżyje.

  14
  4
 12. Nadzieja pisze:

  Ona, dla ciebie to może g… o znaczy ale dla wielu bardzo dużo, bo do dziś oczyszczalnia nie działa, nie ma smrodu i nie jeżdżą beczkowozy. Z zazdrości lub innego powodu nie potrafisz docenić innych, bo do takich działań trzeba mieć dużo odwagi. Ciebie tylko stać na szkalowanie innych w ukryciu.Możesz się zabrać z innymi w góry, płakać nie będziemy. Amen.

  11
  7
  • Nijaka pisze:

   Takim komentarzem pokazujesz sama brak przysłowiowej klasy. Wyrażanie swojej opinii to nie szkalowanie. Szkalowaniem możemy nazwać te piękne wypowiedzi ludzi którzy piszą na naszych strażaków i panie z kgw. Była już pani sołtys zrobiła coś? Przepraszam bardzo, ale placu zabaw sama nie zrobiła i to tylko tyle co jej się udało zrobić za jej kadencji. Miała wielkie oczekiwania co do wsi – każdy miał jej ustąpić we wszystkim? Nawet podatków nie chciało się jej roznosić, ot wspaniałą nie zastąpiona pani sołtys za którą poplecznicy pani radnej miasta będą płakać. Najlepiej aby żadne inne zrzeszania – oprócz pań obrończyń wsi -nie urządzały imprez. I nie nie jestem za oczyszczalnia, ale z tego co się orientuję to 90 procent Hutek również nie jest za nią i o zgrozo większość pań z kgw I strażaków których tak chętnie się tu punktuje tez. Nie do pomyślenia! Spójrzcie na swoje podwórko i myślcie sami, a nie dajecie się podburzać!

   12
   9
 13. Mari pisze:

  Raczej chodziło o młodsze pokolenie. Zgrane. Jak trzeba było ekipę i ręce do pracy na placu zabaw to chętni byli. Szacun dla was 😘😘 Teraz na festyn też. I mimo że pogoda była jaka była to się udało. Brawo dla was😘😘

  3
  0
 14. elka pisze:

  brawo! każda inicjatywa jest ważna, tym bardziej że dla wszystkich chętnych mieszkańców, którzy chcieli z tego skorzystać.
  I tego należy się trzymać, współpracować i organizować dobre rzeczy, nie ważne kto na co dzień kogo popiera i z jakiego zrzeszenia jest czy też spoza zrzeszenia. Czy to jest ważne? Ważne jest żeby nie kłaść sobie kłód pod nogi, nie obrzucać się błotem i szkalować wzajemnie.
  i tyczy się to tych co popierają radnego i tych co go nie popierają i mają ku temu podstawy. DOBRE i WARTOŚCIOWE rzeczy można przecież robić niezależnie od poglądów i upodobań

  12
  2
 15. Rozbawiony pisze:

  Trudne warunki na tym festynie bez piwa ani rusz Nawet Janusz na trzeźwo nie dał rady….no cóż tacy organizatorzy

  6
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).