Wyborcze zjawiska paranormalne

Bardzo niepokojące informacje dotarły do mnie w ostatnich dniach. W niedzielnych wyborach możemy spodziewać się kilku dziwnych zjawisk. Zapewne przy urnach wyborczych w Hutkach zobaczycie większość niepełnosprawnych Mieszkańców gminy, którzy przez jednego z kandydatów mają być dowożeni do lokali wyborczych. Podobnie w Aleksandrii, gdzie jeden z kandydatów do powiatu zebrał już odpowiednią liczbę pełnomocnictw osób pow. 75 roku, by za nich oddać głos. A tych, którzy nie chcieli mu takiego pełnomocnictwa dać, ma dowieźć prosto z kościoła do lokalu wyborczego.

To nie wszystko. Według waszych informacji, w domu jednego z kandydatów z Konopisk zameldowało się wielu nowych Mieszkańców z prawem głosu w gminie Konopiska. Wszyscy jak jeden mąż mają oddać głos na jednego kandydata.

Jeżeli zobaczycie tego rodzaju zjawiska, róbcie zdjęcia, nakręcajcie filmy. Chętnie je opublikuję.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

42 odpowiedzi na “Wyborcze zjawiska paranormalne”

 1. Andrzej pisze:

  Z Opolskiej w ubiegłych wyborach juz taki numer zrobił ? Świństwo jakich jest mało.

  49
  2
 2. Andrzej Szymanek pisze:

  Znamy tego kandydata.

  31
  2
 3. Sprawiedliwy pisze:

  Bałdyga Edward- Przewodniczący Rady Gminy w Konopiskach, CZY TO PRAWDA, ze w poprzednich wyborach do Rady Gminy w Konopiskach wykorzystał Pan osoby z niepełnosprawnością do głosowania w Hutkach na Pana – Edwarda Bałdygę. Proszę o rzetelną odpowiedź?

  50
  5
  • EDWARD BAŁDYGA pisze:

   Jako Edward Bałdyga nigdy nie wykorzystywałem osób niepełnosprawnych do głosowania na mnie, nie przepisywałem ich do mojego obwodu wyborczego Hutki. Proszę sprawdzić w Urzędzie Gminy, przez tyle lat działam w Stowarzyszeniu Prometeus i pomagam osobom niepełnosprawnym, a nie wykorzystuje ich do moich prywatnych celów. Takie słowa są oszczerstwem i kłamstwem. Pozdrawiam moich wyborców miejscowości Hutki i zapraszam na wybory

   27
   61
 4. Wyborca pisze:

  Jak można tak traktować osoby niepełnosprawne ,to chwyt poniżej pasa ,WSTYD, ja będę obserwować i znajomi z innych wsi . .

  33
  6
 5. Paweł Nowak pisze:

  no to trza będzie obserwować te machlojki

  34
  4
 6. Oburzona pisze:

  Może warto dzieci zapytać i stowarzyszenia zamiast wypisywać takie głupoty bez żadnych przeslanek? Wstyd panie redaktorze

  13
  19
 7. Wyborca pisze:

  Też słyszałem o niepełnosprawnych i tym zwożeniu do Hutek. Jak coś takiego zobaczę to na pewno nagram!

  19
  5
  • Wąsowiak pisze:

   Rozumiem że w waszej opinii niepełnosprawni powinni przyjść na nogach, przynieść czy wy od planu w ogóle wolelibyscie by nie głosowali?

   14
   7
 8. zdziwiony pisze:

  Bałdyga nie ma żadnych hamulcy moralnych, jego sposób odnoszenia się do podwładnych uwłacza ludziom! Takim ludziom nie powinno sie władzy w samorzadzie.

  28
  9
 9. Ktoś pisze:

  Panie A. Szymanek ostatnio bardzo kojarzony z OSP Konopiska czy może pan powiedzieć co pan tam robi ???

  13
  3
 10. Skoczek pisze:

  Panie Bałdyga czy w ostatnich wyborach samorządowych, kiedy wgrał pan z Pania Lubańską nie było takich zdarzeń z przyworzeniem osób do głosowania,Pytam poniewaz chce rozwiac swoje wątpliwości. Pozdrawiam

  17
  5
 11. Andrzej Szymanek pisze:

  Szanowny “Ktoś”. Bo bardzo lubię tam przebywać z mądrymi osobami.

  5
  11
 12. Edward bałdyga pisze:

  Proszę osoby niepełnosprawne o udostępnianie mojej wypowiedzi na fejsie PRAWDA WYGRA KŁMSTWO JEST PODŁE .Proszę przyjechac pod lokal i filmowac i pytac czy się przepisały, wy kłmcy pokazcie się pod nazwiskiem to wytocze wam sprawe.Pozdrawiam moich wyborców z Hutek .POWTARZAM NIGDY NIE DOPISYWAŁSM .

  16
  15
  • Tiks24 pisze:

   Edward, i tu pokazałeś charakter i zamknales usta krzykaczom. Ludzie w Gminie są rozsadni i w większości nie ulegają manipulacji. Panie ” redaktorze ” poproszę o jakies 36-38 minusów. Ta liczba będzie rozsądną biorąc pod uwagę jakość i poczytnosc bloga.

   13
   29
 13. Aga pisze:

  Rozumiem że na Hutkach jest tyle niepełnosprawnych jest że wybory można wygrać. Swoją drogą jak ktoś ma możliwość podwieźć na wybory to chyba dobry odruch.

  10
  11
 14. Rona pisze:

  Socha stosowałby taką taktykę. Noo, to w jego stylu.

  14
  14
 15. I ron pisze:

  Dwa Jurki walczą tylko o kasę. Emeryci. Idźcie do łopaty to zobaczycie jak się zasuwa na chleb

  6
  6
 16. normalny pisze:

  Szkoda, że ten Ed tak tymi ludzmi manipuluje. Panie Ed to nie jest GS i tutaj za wódeczke nie załatwi się. Tak wykorzystywać tych ludzi – wielki wstyd.

  41
  5
  • z Korzonka pisze:

   Edek razem z Baska z Korzonka to potrafia za wódeczke wszystko zmienić. Te typy nie powinny być radzie gminy.

   38
   5
 17. Zenek pisze:

  Wstyd i ten z Hutek i ten z Aleksandrii wstyd jak tak można ludzi wykorzystywać

  31
  3
 18. z Konopisk pisze:

  Panie Szczerbak, czy to prawda ,że w poprzednich wyborach koledzy z Rakowa głosowali na Pana w Konopiskach? Czy to samo chce Pan zrobic w obecnych wyborach? Nie spodziewałem się po Panu , że tak mozna. Czy to prawda , proszę o odpowiedź?

  29
  2
 19. Koleżanka pisze:

  Co wy za bzdury wypisujecie znam p.Baldyge od lat.On mimo swojej niepelnosprawnosci pracuje uczciwie i stara się pomagać innym bo wie co to znaczy cierpienie i ból.Wstyd za takich Obywateli có potrafią tyko szkalowac innych A sami nic dobrego nie robią.Szkoda na Was słów.

  13
  37
 20. z Hutek pisze:

  Wreszcie skonczymy z tą bałdygomania i ogłupianiem, wyciaganiem kasy gminnej !!!!!

  22
  3
 21. Edward bałdyga pisze:

  DOBRANOC

  7
  2
 22. Ojciec Tadeusz pisze:

  Ludzie ogarnijcie się na Hutkach jest może 6 osób niepełnosprawnych. A co do rządów Pana Baldygi hmm nie mi oceniać dobrze by było gdyby wszyscy radni zajęli się pracą a nie mamieniem ciemnej masy miesiąc przed wyborami. Ja już was rozlicze z waszych obietnic. Zobaczymy przy następnej kadencji czego dokonaliscie dla wsi Hutki i Gminy Konopiska. POZDRO 600

  15
  1
 23. edek pisze:

  Zjawiska te miały miejsce w Aleksandrii kiedy to na poczet radnego od Żurka wpisało się 20 osób .

  8
  0
 24. max pisze:

  Na Kopalni tez 18 osób zameldowało sie do głosowania na kandydata od Zurka z komitetu Nasza mała ojczyzna.

  8
  1
  • Facezbuk pisze:

   Wszystko co złe to Zurek. Na Kopalnii mial troche glosow to jeszcze wymyslacie ze to byly glosy przepisane.Pan Socha jest kryształowy na tym blogu i niech taki zostanie w naszej pamieci.

   1
   3
  • mirek pisze:

   Facezbuk, nie wciskaj wyborcom kitu. Aż 18 osób przypisało sie do Kopalni. Przyczyniła siędo tego to osoba od której oczekuje sie uczciwej postawy. Zajmuje sie wychowaniem naszych dzieci. A pan M.O. z komitetu Moja Mała Ojczyzna okazał się zwykłym cwaniakiem, mam podejrzenie, że podobnie działaja inni jak np. w Aleksandrii dopisano 20 osób. Nie bez kozery pan redaktor opisał watpliwości co do Hutek , a szydło z worka wyszło w Kopalni i Aleksandrii. Wstyd i hańba zeby siegać do takich metod.

   9
   0
  • Sądny pisze:

   Panie Żurek czy to prawda, że z Pana komitetu wyborczego Nasza Mała Ojczyzna kandydaci na radnych w Kopalni i w Aleksandrii działają w spoób nieuczciwy, wypaczający postawę przyszłego radnego gminy , którzy o mandat stosuja haniebne zagrywki. Czekam na Pana odpowiedź.

   10
   0
 25. Wyborca pisze:

  No i wyszło szydło z worka ,a taki ponoć uczciwy ,nie naganny ,elegancki ,wykształcony a świnie podkłada innym .

  5
  1
 26. Wyborca pisze:

  Wójcie Żurek ! Pana Soche rozliczał pan z błędów młodości a sam już prawie jako emeryt robi z radnymi ze swojego komitetu Moja Mała Ojczyzna takie rzeczy. Czy to miało miejśce jak wyżej opisują ? Chcemy znać prawdę.

  6
  1
 27. gość pisze:

  Podpinam się do pytania ,ale odpowiedzi się raczej nie doczekamy ,trzeba gdzieś oficjalnie zapytać .Mam nadzieję że dalej Aleksandria ,kopalnia ,i Konopiska są uczciwe a jak inne miejscowości ?

  8
  0
 28. mieszkaniec1 pisze:

  Panie ŻUREK, jest to prawda o tych kombinacjach z meldunkami powiązanymi z kandydatami z komitetu Moja Mała Ojczyzna, którego jest Pan kandydatem na wójta gminy? Jeśli to jest prawda , to całkowicie straciłem do Pana zaufanie i najlepiej jakby Pan honorowo zrezygnował z kandydowania na wójta. To postepowanie pokazuje jakimi metodami działa Pański komitet Moja Mała Ojczyzna. Dodatkowo opluwanie kontrkandydata w gazetach pokazuje pański chrakter.
  z poważaniem mieszkaniec gminy konopiska.
  Czekam na odpowiedź.

  11
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).