Wstyd panie Żurek. Wstyd!

Nie wiem czy gmina Konopiska ma tak nieudolnego włodarza, czy ktoś to sabotuje. To jest niemożliwe, że tak można rządzić gminą. Wójt Jerzy Żurek starał się otrzymać dofinansowanie na utworzenie Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Konopiska. Każdy włodarz gminy miał do tego prawo. I prawie każdy z tego skorzystał. Na 76. złożonych wniosków, tylko cztery nie przeszły części merytorycznej i nie otrzymały dofinansowania. Chyba nie zdziwi was fakt, że wśród tych czterech jest Gmina Konopiska. Nawet gmina Blachownia, przy tylu skandalach i władzy na niskim poziomie otrzymała dofinansowanie.

Wstyd panie Żurek, wstyd!

Pełna lista rankingowa dostępna jest TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI

lprKategorie:

15 odpowiedzi na “Wstyd panie Żurek. Wstyd!”

 1. Artur pisze:

  Hahaha gratulacje dla wójta :-)

  0
  0
 2. Kamil pisze:

  I to są właśnie “sukcesy” pana Żurka! za które chciał otrzymać statuetkę Starosty, za które tak bardzo ceni go “Stefan” (Niedorzecznik, brat, itp.), którymi usiłował się chwalić w tv Orion.
  Wstyd.

  0
  0
 3. Izolbu pisze:

  hehehe ale jaja!! Za co ten faciu bierze taka pensje???

  0
  0
 4. Stanisław Górniak pisze:

  I co Stefan, teraz zrozumiałeś co wynikało z wklejonego projektu pod art. termomodernizacja OSP, gdzie w komentarzu informowałem że są wykorzystywane projekty poprzedników, bo swoich nie potrafi napisać. Gdyby przeforsował jakiś swój projekt, było by już głośno a tu ciszszsza, nawet redaktor telewizyjny nic nie wyciągnął.

  0
  0
  • Rudy pisze:

   Panie Radny, bo u obu tych panów, tak u wójta jak i jego rzecznika to tylko pustosłowie i chęć władzy za wszelką cenę. Nic dla ludzi. Zero pomysłów, zero gospodarności.

   0
   0
 5. Mieecio pisze:

  a winę zrzucą na poprzedników! tak…z przyzwyczajenia.

  0
  0
 6. Jacek Wygwirzek pisze:

  Czarno na białym jest napisane, że nie dostaliśmy pieniędzy. To chyba nie sabotaż, takiego słabego mamy wójta.

  0
  0
 7. Górniak Stanisław pisze:

  Pomijając podnoszone w komentarzach wszystkie inne aspekty, mnie najbardziej martwi brak pozyskiwania przez władze Gminy środków unijnych z uwagi na to że Nowa Perspektywa Unijna kończy się w 2020, jeśli nie wykorzystamy możliwości pozyskania funduszy unijnych w tym rozdaniu, to następne jest wielką niewiadomą. A potrzeb mamy sporo, m.in. Problem transportu publicznego( nie wiadomo co z PKS-em), modernizacja oświetlenia ulicznego ( Z uwagi na prognozy podwyżek cen energii) budowa i odbudowa dróg istniejących w zakresie nowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego i innych, zgodnie z Strategią Rozwoju Gminy Konopiska. Wobec zakusów rządu nakładania nowych podatków pośrednich, które są ukrywane pod różnymi formami i postaciami, np. Projekt nowej Ustawy Prawo Wodne. Gdzie zmienia się opłaty za pobór wód podziemnych co spowoduje że w okręgu częstochowskim, cena wzrośnie z 3,99z/m3 do 6,62zł/m3. Wobec takich działań rządu może nas nie będzie stać na inwestycje, gdyż mogą się radykalnie zmniejszyć wpływy do budżetu z podatków. Wspomnę jeszcze tylko o coraz większych obciążeniach zrzucanych na samorządy z góry.

  0
  0
 8. Ala pisze:

  Teraz wychodzi kto to jest wójt Konopisk? Prostego wniosku o kasę unijna nie potrafi załatwić. Nazywano go nieudacznikiem i po tym fakcie Inaczej nie będzie.To co mu przekazali poprzednicy , to jest wszystko co wykonał! Ten gościu natychmiast powinien zwinąć swoje rzeczy i pojsc skąd przyszedł ! Wstyd ,że taka gminą rządzi osoba ,biorąca 200tysiakow i nic nie potrafi zrobić dla mieszkańców, sobie nabija tylko kasę! Farsa!!!!?

  0
  0
 9. Sprawiedliwy pisze:

  Panie wójcie ! Nie rób Pan nam i sobie obciachu, Przy Pana kompetencjach i przygotowaniu do pełnienia tak ważnej funkcji samorządowej lepiej dla każdej ze stron będzie honorowe opuszczenie zajmowanego miejsca jako wójt. Placac panu 200 000zl,nie stać gminy na taką rozrzutność! Wiem ,że jest Pan człowiekiem honoru i mamona nie jest najważniejszym celem w Pana życiu sam, dobrowolnie opuśc Pan urząd wójta, aby dalej się nie kompromitowac! Powodzenia!

  0
  0
  • Manuela pisze:

   Sprawiedliwy, tylko co dalej? Zastępcy wójta przecież też nie mamy? Stefan miał organizować referendum ale jakoś przycichł w temacie, to kto przejmie stery?Komisarz? To dopiero byłby wstyd na całą Polskę! Kiedyś taka dobra gmina, chwalona i stawiana za wzór. Oj, “źle się dzieje w państwie …” konopiańskim,

   0
   0
 10. Paweł Nowak pisze:

  Człowieka nie ma cały dzień w domu, przychodzi, sprawdza stronę i taki hit. Wstyd dla gminy

  0
  0
 11. Wsiowy pisze:

  Jo by chcioł tak kaj wojt był i godac troskę o nasych wiochach i mogę wom pedziec że bydzie stokrocko lepi kiedy by wójt pedziol. A wójta do nauki godania posla.

  0
  0
 12. Statysta pisze:

  Już niecałe 800 dni i koniec z takim słabym wójtem!

  0
  0
 13. z Hutek pisze:

  wstyd Panowie wstyd!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).