Wspominali “Wembley” w Konopiskach

27 października 2023 w siedzibie OSP Konopiska zaproszeni goście: uczestnik tego zdarzenia defensywny pomocnik Lesław Ćmikiewicz, dziennikarz Rzeczpospolitej Stefan Szczepłek, nasz konopiszczanin w Warszawie Marek Przybylik oraz kibic z tamtego pamiętnego meczu Stanisław Sączek wspólnie z widzami mieli okazję przywołać emocje i wydarzenia sprzed niemal pół wieku.

Podczas spotkania zostały wręczona specjalna tablica pamiątkowa Stanisławowi Sączkowi oraz odznaczenia „Zasłużony dla GLKS LOT Konopiska” dla działaczy. Zaproszeni goście mieli również okazję obejrzeć film, który przypomniał “zwycięski remis” na stadionie Wembley. /UG/

fot. Ewa Lasoń / UG

fot. Ewa Lasoń / UG

fot. Ewa Lasoń / UG

fot. Ewa Lasoń / UG

fot. Ewa Lasoń / UGKategorie:

2 odpowiedzi na “Wspominali “Wembley” w Konopiskach”

  1. Andrzej pisze:

    Super spotkanie. Kiedy nasi piłkarze powtórzą znowu taki sukces? Gratulacje dla Stanisława !

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).