Wsparcie przedsiębiorczości, w tym samozatrudnienia z Funduszy Europejskich

Spotkanie informacyjne pn. „Wsparcie przedsiębiorczości, w tym samozatrudnienia z Funduszy Europejskich na lata 2014 – 2020 – możliwości wsparcia osób planujących uruchomić własną działalność gospodarczą ze środków Unii Europejskiej” w Częstochowie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Wsparcie przedsiębiorczości, w tym samozatrudnienia z Funduszy Europejskich na lata 2014 – 2020 – możliwości wsparcia osób planujących uruchomić własną działalność gospodarczą ze środków Unii Europejskiej” Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które poświęcone będzie omówieniu możliwości wsparcia osób planujących uruchomienie własnej działalności gospodarczej ze środków Unii Europejskiej. Spotkanie przeznaczone jest dla osób planujących uruchomienie działalności gospodarczej.

Termin i miejsce spotkania:

Termin spotkania: 27 listopada 2015 r.

Rejestracja w godzinach: 11.30-12.00

Godz. spotkania: 12.00 – 15.00

Miejsce: Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny, ul. Wały Dwernickiego 117/121,
Częstochowa, sala 1.

Tematyka spotkania:

1. Perspektywa finansowa Unii Europejskiej na lata 2014-2020 dla osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.
2. Aktualne możliwości uzyskania wsparcia na uruchomienie działalności gospodarczej.
3. Inne formy wsparcia dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą (np. szkolenia).

Zasady rekrutacji:
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy: lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl. Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Jeżeli ze względu na niepełnosprawność i/lub stan zdrowia potrzebują Państwo szczególnych udogodnień, to prosimy o kontakt.

Kontakt:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie,
Tel.: 34/3605687, 34/3245075;
e-mail: lpiczestochowa@arr.czestochowa.plKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).