Wspaniały Festyn w Aleksandrii

Wczoraj odbył się Festyn w Aleksandrii. W bardzo miłej atmosferze odbywały się przeróżne imprezy. Mogliśmy posłuchać występy młodych artystów z Aleksandrii, można było pograć w szachy, obejrzeć mecz, pooglądać pokazy sportów walki, policyjnego psa w akcji, pojeździć na konikach, napić się piwa, zjeść pyszności z grilla, wypić wspaniałe jogurty truskawkowe i zjeść przepyszne ciasto, wysłuchać grupy Romana czy różnych coverów w wykonaniu Live Metro Cover Band, a na sam koniec dnia można było wygrać atrakcyjne nagrody.

Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali różne gry i zabawy, jak również mini wesołe miasteczko. Było wszystko to, czego zabrakło podczas tegorocznych Dni Konopisk. Była przede wszystkim atmosfera.

Aha, był też Żurek. Pojawił się, wręczył jakieś puchary na scenie i szybciutko pojechał do domu. Wszystko dlatego, że Aleksandria nie darzy Wójta zbyt dużą sympatią.

Brawa dla organizatorów!

PAWEŁ GĄSIORSKI











Kategorie:

21 odpowiedzi na “Wspaniały Festyn w Aleksandrii”

 1. Paweł Nowak pisze:

  bardzo udana impreza, wraz z moją córką bawiłem się świetnie

  0
  0
 2. Lelowiak pisze:

  Panie redaktorze trzeba sięgnąć więcej informacji żeby wypisywać głupoty na temat Pana Wójt.Jak Pan chce wiedzieć dlaczego Pan Wójt był kruciutko na festynie to Panu powoiem.W niedzielę w Lelowie odbywał się przegląd Orkiestr Detych nasza Orkiestra brała w nim udział.Dziekujemy Panu Wójtowy że był z nami.

  0
  0
  • Paweł Nowak pisze:

   Czyli Żuras nas olał i pojechał do Lelowa? Moim zdaniem raczej się bał dużej zostać, bo pewnie ponownie by go wygwizdano.

   0
   0
  • krajan pisze:

   Zbliżają się wybory, orkiestra to kilka setek głosów, Aleksandria niepewna, to odznaczył obecność i zwiał.

   0
   0
 3. tiks24 pisze:

  Felieton obiektywny jak “Wiadomości” TVPis”:)….. Trochę za krótki, Redaktor mógł coś więcej “spłodzić”….Mało zdań – mała wypłata. Ale z zajęć propagandowych – celujący!

  0
  0
 4. Twoj komentarz oczekuje na moderacje pisze:

  Ale panie redaktorze to picie piwa na aleksandrii jest w porządku? Wedlug pana wystepy formacji Enej to wielka lipa natomiast pokaz jakies garazowej kapeli to super impreza. Co chudy nalegal na propagande w style towarzysza wieslawa?

  0
  0
 5. Pipi pisze:

  Zgadzam się z poprzednim komentarzem, festyn żałosny z jak zwykle ustawionymi wynikami konkursu wokalnego. Zdecydowanie nie polecam udziału w jakichkolwiek imprezach organizowanych przez nauczycieli z Aleksandrii.

  0
  0
 6. Paulina Skowińska pisze:

  redaktorku bardzo obiektywny artykulik nie jakies puchary tylko dla uczestników zawodów i proszę szanować tych ludzi którzy uczestniczyli i otrzymali te puchary .Brawa za poziom i obiektywizm

  0
  0
 7. Izolbu pisze:

  bylo super

  0
  0
 8. Kent pisze:

  Jak dotychczas wójt niemota również szybko opuścił Aleksandrie, bo jest Anty Aleksandrii! Hala wg. Wojta ma być budowana tzn. dobudowana do obecnej 5 m po długości i 5 m po szerokości! Takiego wizjonera wójta mamy ale tylko dbającego o własną kieszeń! Totalne ZERO.

  0
  0
 9. TW Agent pisze:

  Redaktorz…..o, poziom depresji Pana artykułów niedługo wyniesie tyle że trzeba będzie dzwonić do geologa. To jest totalny dramat co Pan wypisuje! Chyba jest wysoka stawka za takie…. Coś… Sam nie wiem co. Nikt w to Panu nie uwierzy! Godności!!!!

  0
  0
  • Dzik pisze:

   Agent ,ty CENZURA , napisz chociaż raz coś mądrego! Ile masz płacone od niemoty za te brednie?

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Napisz ile placicie skrybie to odpowiemCi na pytanie. Nie przypominam żeby mama dała mi CENZURA na imię!! Może wasz ukochany sbecjusz ma tak na drugie i ci się pomyliło? Panie Gąsiorski nazywany tutaj redaktorem słowo CENZURA jest powszechnie uważane za obraźliwe. Zgodnie z regulaminem proszę o usunięcie wpisu. Od razu nadmieniam że za usunięcie nie zapłacę.

   0
   0
 10. gość pisze:

  Żurek w Aleksandrii jest skończony!
  Tego pana nie chcemy widzieć więcej w naszej miejscowości.

  0
  0
  • Jedrek pisze:

   Żurek to obecnie po akcji mandatów w centrum konopisk za handel z kosza truskawkami jest znienawidzony! Czyżby zabrakło do podniesienia sobie pensji ponad 200 tysięcy złotych? My również tego pana nie chcemy widzieć w naszej gminie!!!!

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Jędrek, a to co się stało? Wasz TW zgłosił handel na policję? Widać donosy ma we krwi. Taka natura od zawsze. Wy naprawdę myślicie że ludzie uwierzą w te wasze brednie? Od kiedy gmina wystawia mandaty!?

   0
   0
 11. Student pisze:

  To jest prawda , wójt wytoczył działa w walce z handlem truskawkami. To taka natura od zawsze, że co weźmie do zrobienia to spiepszy. Tak to jest jak chamstwo i msciwosc u tego pana jest ponad przyzwoitością! Żurka jako wójta mamy już dosyć! Nigdy więcej takiego słabego wójta!!!!!

  0
  0
 12. Tadeusz pisze:

  Redaktorze kiepski sojusz chudego somalijczyka i duńskiego podróżnika. Nie Ujmuje mnie to.

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Za kasę można wszystko, a że wydoili publiczne instytucje to mogą zapłacić.

   0
   0
 13. Halina pisze:

  Żurek zamiast zebrać kasę na budowę hali sportowej w Aleksandrii to roztrwonił na nadmierne zatrudnianie swoich popleczników i 5 milionów poszło na pensję zamiast na nie cierpiące zwłoki inwestycje gminne! Rządy Żurka zniszczą gminę !

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).