Wrzutnia książek w Konopiskach

Gminna Biblioteka Publiczna w Konopiskach poinformowała, że przed budynkiem biblioteki na ul. Sportowej 1, na południowo-wschodniej ścianie budynku od strony piekarni, stanęła wrzutnia książek.

Dzięki urządzeniu możliwy jest zwrot materiałów bibliotecznych całą dobę, 7 dni w tygodniu. Wrzutnia służy do oddawania książek wypożyczonych wyłącznie w Bibliotece Głównej. Książki należy wkładać do wrzutni pojedynczo, uważnie umieszczając je na półce wrzutni, grzbietem do środka.

Zasady dotyczące korzystania z wrzutni bibliotecznej Gminnej Biblioteki Publicznej w Konopiskach
1. Zabrania się wkładania do wrzutni wszelkich przedmiotów poza książkami wypożyczonymi w Gminnej Bibliotece Publicznej w Konopiskach.
2. Wrzutnia biblioteczna służy do zwrotu wyłącznie wypożyczonych książek, szczególnie w dniach i godzinach, gdy Biblioteka jest nieczynna.
3. Wrzutnia służy do zwracania książek wypożyczonych z Biblioteki Głównej Gminnej Biblioteki Publicznej w Konopiskach.
4. Zwrot materiałów bibliotecznych możliwy jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
5. Książki należy wkładać do wrzutni pojedynczo, uważnie umieszczając je na półce wrzutni, grzbietem do środka.
6. Zwrot materiałów bibliotecznych dokonany za pośrednictwem wrzutni zostanie odnotowany przez bibliotekarza następnego dnia roboczego.
7. Okresowe zmiany czasu pracy Biblioteki przekładają się odpowiednio na rejestrację zwrotu.
8. Zwrot materiałów bibliotecznych z wykorzystaniem wrzutni nie zwalnia Użytkownika od naliczonych opłat za ich nieterminowy zwrot.
9. W przypadku stwierdzenia przez bibliotekarza nieodnotowanych wcześniej uszkodzeń materiałów bibliotecznych zwróconych przez wrzutnię Biblioteka może zwrócić się do Użytkownika z prośbą o wyjaśnienia.
10. Korzystanie z wrzutni jest jednoznaczne z akceptacją powyższych zasad.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).