Wolne miejsca w przedszkolu w Łaźcu

Urząd Gminy Konopiska poinformował, że jest jeszcze dziesięć wolnych miejsc dla dzieci w wieku przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Łaźcu.

Zapisy dzieci do przedszkola odbywają się w Urzędzie Gminy w Konopiska ul: Lipowa 5, pokój nr 9, tel: 34 3282 057 wew. 28.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).