Wolne miejsca w przedszkolach w całej gminie

Podczas gdy w innych gminach miejsc w przedszkolach już praktycznie nie ma, na terenie gminy Konopiska jest ich aż 50. Nie wiem jaka jest tego przyczyna, ale coś w tym musi być. Najwięcej miejsc jest ze Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Aleksandrii – 20. Są też jeszcze wolne miejsca w Hutkach (15), Kopalni (8), Łaźcu (4) i w Rększowicach (3).

Przedszkola oferują pięciogodzinną bezpłatną opiekę w tym naukę języka angielskiego, dodatkowo zajęcia z rytmiki, każda kolejna godzina w przedszkolu kosztuje rodziców 1 zł. Dla dzieci 6 – letnich, które znajdują się w grupach mieszanych w oddziałach przedszkolnych zapewniamy codziennie dwugodzinne zajęcia edukacyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z dyrektorami placówek lub pracownikami Urzędu Gminy w Konopiskach Tel 34 3282 057 wew.42.Kategorie:

6 odpowiedzi na “Wolne miejsca w przedszkolach w całej gminie”

 1. Izolbu pisze:

  to przez Żurka?

  0
  0
 2. Asior pisze:

  Tak rządzi żurek ,że nawet dzieci nie chcą do gminnych przedszkoli! Gmina się wyludnia ! Katastrofa gminy dokonuje się rękami wójta!

  0
  0
 3. Mag pisze:

  W gminie mówi się ,że wójt obsadził już dyrektorskie stołki ,i tak do przedszkola w Konopiskach nauczycielka niemieckiego rodem z hutek,a na kopalnie nauczycielka niemieckiego z miasta ,mieszka w Aleksandrii! Dyrektor w Hutkach bez zmian,także w Rekszowicach i w Korzonku! Po co konkursy? Parodia z prawa w gminie Konopiska! Wójcie czy tak ma wyglądać postrzeganie prawa przez pana? Taczka i koniec!

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Miej odwagę weź taczke i jedz. Weź ze sobą byłego tajnego współpracownika. Jego z gminy wyniósł sąd w Gliwicach. Ale przynajmniej cała Polska się z gazet dowiedziała. A wstyd mi za to do tej pory.

   0
   0
  • Karol pisze:

   Mnie jest wstyd , że ten nieudacznik wkłada paluchy do dyrektorów szkół! Do przedszkola w Konopiskach chce zatrudnić nauczycielkę od niemieckiego, bo pochodzi z hutek! Do szkoły w Kopalni zatrudnić chce też nauczycielkę od niemieckiego, która od niedawna mieszka w Aleksandrii a obecnie pracuje w szkole w Częstochowie! Tak się kupczy stanowiskami ! BMW!!!!

   0
   0
  • Tania pisze:

   Wstdu nie ma ten miernota, co robi z teraz z obecnymi dyrektorami szkół w przedszkolu w Konopiskach i na Kopalni! Zatrudnia swoich bez kwalifikacji, nauczycielki z języka niemieckiego do tych szkół! Szkoda dzieci!!!

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).