Wójt znowu przegrał

69-letni Wójt Jerzy Żurek kolejny raz przegrał. Tym razem nie ze mną, a z mieszkańcami mającymi interes w tym, by inwestor z Hutek nie wybudował ośmiu budynków mieszkalnych przy ich działkach. Pozytywną decyzję Wójta zaskarżyły strony, a Samorządowego Kolegium Odwoławcze w Częstochowie uchyliło ją.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Wójt znowu przegrał”

 1. Obywatel pisze:

  Czy to nie ta sama sprawa sprzed roku ? “Fachowcy” z Referatu Budownictwa w tym Urzędzie, ciągle mają jakieś szemrane sprawy które wypływają dzięki czujności mieszkańców, ale co się dziwić, jaki Pan, taki kram, a kto tym steruje z tylnego siedzenia, czy to nie ten co nie ma prawa jazdy ???
  Co Hutki są winne że takie “interesy” do nich są sprowadzane”, “Śmierdzialnia” stoi bezczynna prawie 4 lata, kolejnych tego typu inwestycji uniknięto dzięki postawie nielicznej grupki mieszkańców, brawo mieszkańcy.

  9
  0
 2. Z Hutek pisze:

  Super ten gość już pokazał pełna kulturę w tej wsi Panu już podziękujemy proszę sobie te trefne inwestycje czynić gdzie indziej

  9
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).