Wójt wydał ponad 52 tys. zł na nagrody!

Nie wiem dlaczego, ale wyciągnięcie tej informacji trwało kilka miesięcy. Wójt Jerzy Żurek nie chciał mi udzielić informacji w zakresie wysokości nagród pracowników niefunkcyjnych w Urzędzie Gminy Konopiska za ostatnie trzy lata. Dopiero po przychylnych dla mnie decyzjach Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie, Wójt przesłał mi odpowiedź na mój wniosek.

Od 2015 do 2017 roku pracownicy niefunkcyjni UG Konopiska otrzymali łącznie 52 259,05 zł nagród finansowych. Do tego należy doliczyć pensje, dodatki oraz tzw. trzynastki.

Nieźle jak na pracowników niefunkcyjnych, tj. osoby, którzy wykonują w gminie prace kancelaryjne, usługowe, techniczne i pomocowe (pomoc administracyjna), itp.

nagrody dla niefunkcyjnych:
2015 r. – 16 680,93 zł
2016 r. – 15 319,94 zł
2017 r. – 20 258,18 zł

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Wójt wydał ponad 52 tys. zł na nagrody!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  dla kogo te nagrody ? za co?

  9
  3
 2. Jodla pisze:

  Panie redaktorze podaj pan informacje ile wydał Pan Socha na nagrody i poczęstunki za kadencji.

  7
  8
 3. zosia pisze:

  zurek w obecnym budzecie chce wydać na promocje 200 tys. zł, a wójt Socha oszczednie wydawał do 100 tys. zł i wiele było imprez o zasięgu ogólnokrajowym w Konopiskach.Teraz jest dużo kasy wydawane a efekty ŻADNE !!!!!!

  8
  3
  • antymonek pisze:

   Czy się robi czy się leży przed wyborami premia się należy.

   6
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).