Wójt w tym roku bez nominacji do Statuetki Starosty Częstochowskiego! Co się stało?

Kapituła Statuetek Starosty CzęstochowskiegoZa zasługi dla Powiatu – 2016” zakończyła przyjmowanie zgłoszeń. Niestety, w tym roku nikt nie zgłosił Wójta Jerzego Żurka. To ogromny cios wymierzony w tego wspaniałego włodarza, który robi co może, by ludziom żyło się lepiej. Szkoda tylko, że ludziom z jego otoczenia.

Konopiska mają za to trzech przedstawicieli. W kategorii “wydarzenie roku” nominowany został koncert Noworoczny 2016 z udziałem Grażyny Brodzińskiej wraz z Orkiestrą Dętą Ochotniczych Straży Pożarnych w Konopiskach. Natomiast w kategorii “samorządność i przedsiębiorczość” nominację otrzymali Maria i Sławomir Pastusińscy – Gospodarstwo Rolno-Produkcyjne Maria Pastusińska oraz Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ruchowo Ich Rodzin i Przyjaciół “PROMETEUS” z Konopisk w kategorii “instytucja roku“.

Trzymamy kciuki!

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

48 odpowiedzi na “Wójt w tym roku bez nominacji do Statuetki Starosty Częstochowskiego! Co się stało?”

 1. potter pisze:

  jaka szkoda że nie ma statuetki w dziedzinie “redaktor roku”. pan Gąsiorski napewno by ja otrzymał ?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Bahaha… Kon by się uśmiał. Chyba za prowadzenie brukowa roku!! Ja bym Panu Gasiorskiemu mając gazetę nie dał nawet nekrologow pisać! No może recenzje do filmów przyrodniczych. Zna się Pan na tym?:)

   0
   0
  • potter pisze:

   z hutek, chyba nie wyczules ironii ☺️

   0
   0
 2. pokemon pisze:

  Każda gmina ma swojego Antoniego i Misiewicza . Haha / na zdjęciu powyżej wypisz wymaluj /

  0
  0
 3. www pisze:

  Gąska …. Śmiechłem

  0
  0
 4. Izolbu pisze:

  hehehhehehe nikt go nie zglosil

  0
  0
  • modelka pisze:

   To nie żaden JACEK ale widzę ze w każdym wpisie widzicie tylko ta jedna osobę nabraliscie wody w usta bo ktoś się ośmielił napisać o jednej z was Jaga a Ty Jeszcze z pod jakiego niku piszesz Stanisław tez trochę wiesz o Kopalni sołtys Kopalni i wójt powinni się wziąć za to towarzystwo wzajemnej adoracji i zrobić tam porzadek

   0
   0
 5. Brygida pisze:

  Zdaje się że jeszcze Prometeus został zgłoszony? a wójt? no cóż, za te ogromne “zasługi” w skłócaniu ludzi, opluwaniu poprzedniej ekipy i kumoterstwo, za pieniactwo i przegrywanie spraw w sądach, utrzymywanie za pieniądze podatników kolesiów, imprezki na Hutkach, za krzywe wiaty przystankowe i spieprzone drogi. Oj, dużo by się zebrało. Tylko za to chyba nie dają statuetek ani tytułu wójt roku, bo też już ogłosili. A może za mnogość wykonanych inwestycji? albo za miliony pozyskane (przez poprzedników) dla gminy?
  No cóż, chyba jednak też się nie załapie.
  Malowany wójt.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Brygida piszesz o naszej gwieździe z Gliwic? Nie wiedziałem że tak go nienawidzisz!

   0
   0
 6. Brygida pisze:

  ty chyba jak zawsze po spożyciu jesteś? a może masz coś na sumieniu? to może by warto? tylko… urojenia masz jakieś gościu…

  0
  0
 7. Brygida pisze:

  a ten dureń z hutek jak zwykle! piszą białe! a on czyta czarne! co za debil. Psychopata jakiś.

  0
  0
 8. Radny pisze:

  Wójt Żurek został obnażony i pokazano jego prawdziwe oblicze! Ten pan nic dobrego nie zrobił dla gminy! Na 390zł nagrody rocznej jakie otrzymała v-ce wójt Zofia Kusmierska,to relatywnie podobnie oceniany jest wójt Żurek!!! To jest granda aby takiemu nieudacznikowi płacić 200 tys.zł zł za obijanie się i zjadanie naszych pieniędzy z podatków! Nawet nie potrafi znaleźć ok. 50 tys.Zł i zakończyć budowę strażnicy dla druhów z OSP w Aleksandrii. Wstyd ,że taki cienki Bolek sprawuje tak ważną funkcję w naszej Gminie!

  0
  0
  • Belfer pisze:

   Radny skończ już z tą wazeliną w kierunku strażaków i innych zrzeszonych , wiemy wszyscy że co drugi w tej gminie to strażak , co trzecia to KGW , co czwarty to pacownik UG , co piąty to szkoła a co pierwszy to pociot co drugiego i co trzeciego i co czwartego oraz co piątego a wszyscy wiszą na łańcuchu wójta Ta gmina to jedna wielka patologia

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Za dużo w gminie agentów.

   0
   0
 9. mufinka pisze:

  Statuetki Starosty nie dostanie, bo za co ? Ale przyznamy mu ZŁOTĄ MALINĘ za najgorszą rolę nijaką w tragedii pt. “Jak rozdupcyłem Gminę Konopiska”

  0
  0
 10. Anioł pisze:

  Wójt Żurek ma jak w banku zwycięstwo w kategorii najlepiej zarabiający (wójt, burmistrz,prezydent)w kraju – 200 tys. Zł- plażing, nic nie robiąc!

  0
  0
 11. Rodak pisze:

  Panie wojcie, w ubiegłym roku był Pan TYLKO nominowany do statuetki starosty, a oficjalna strona Konopisk Pękala w szwach od informacji , że jest pan prawie zwycięzcą i laureatem konkursu : Statuetki starosty! Teraz w 3 kategoriach z gminy są nominowane osoby , stowarzyszenie oraz wydarzenie do tego trofeum. I co- głęboka CISZA!!!! I pan ma czelnosć być Wójtem mieszkańców naszej Gminy? ŻENADA !!!!!!

  0
  0
 12. Rozsądna pisze:

  Wójt Żurek w ubiegłym roku chciał otrzymać Statuetkę Starosty NIE za SWOJ dorobek samorządowca tylko za wykonaną pracę przez wójta Soche ! Na wójta Sochy grzbiecie chciał zdobyć to wyróżnienie. Obecnie nie ma żadnych ale to żadnych osiągnięć i to jest to na co obecnie stać wójta Zurka. TRAGEDIA!!!!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Śmieszna jesteś. Poprzednik przez ostatni rok swojej kadencji błyszczal w pełnym blasku w Gliwicach i prowadził kampanie swojej kandydatki. W mojej ocenie nic nie zrobil. Żurek rządził cały 2016 więc to co zrobił to jego!

   0
   0
  • Rozsądna pisze:

   Zhutek tj.Jacek z Rekszowic coś ci się całkiem posypało! Nie dość ,że nic nie ugrałes w minionych wyborach tj. ani stołka wójta, ani nawet radnego a twoja kampania była poza ogromną kasą beznadziejna! Teraz próbujesz pokazywać się , chcąc zaistnieć na scenie! Masz szansę na pudło w tym co robisz a więc na nieokrzesanego prostaka!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Mieszkam na Hutkach, nie mam na imię Jacek, nie pije od 4 godzin, brzydzi się komuchami i agentami Służb Bezpieczeństwa PRL

   0
   0
 13. Felek J pisze:

  Rozsądna, on nie tylko “ma szansę na nieokrzesanego prostaka”. On jest nieokrzesanym prostakiem. Maluczką kanalią, która przynosi wstyd tej gminie.

  0
  0
 14. Mieszkaniec pisze:

  Zgadzam się niech “, Jacek używa z Rekszowic ta cienka nieokrzesana kanalia niech nie obraża Hutek nadenty buc siedzący w pierwszej ławce taka teraz moda że na kolanach zwykle kanalie

  0
  0
 15. Janusz pisze:

  W końcu ryja mu utrącili !

  0
  0
  • Filip pisze:

   Doigrał się.jak i w realu. I nawet jak zacznie pisać po innym nickiem i tak będzie wiadomo ze to on, tak jak teraz.

   0
   0
 16. z hutek pisze:

  Nie wiem za kogo wy mnie bierzecie, ale polecam zrobić agentowi badania profilaktyczne. Po szoku wyborczym mogło u niego dojść do nieodwracalnych zmian.

  0
  0
  • Jankiel pisze:

   Było cymbałow wielu ale temu z hutek czytaj Jacek z Rekszowic nikt nie dorównuje! Mądrości za okna nie da się kupić!!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   SB też rozumu w PRL swoim slugom nie dawała. To widać w dzisiejszych czasach.

   0
   0
 17. Kamil pisze:

  ten psychol “z hutek” jak zwykle bezmyślnie pisze: “Zawiezcie statuetkę na Kopalnie. W pełni zasłużył! :) niech synus wręczy puchar:)”. Durniu, a wiesz ty kto WYMYŚLIŁ Statuetkę wójta”? Właśnie poprzednik żurecka! A statuetkę Starosty dostał. Jak i tytuł Wójta roku któregoś tam. Wiec przestań bić pianę bo już i tak wszyscy wiedzą coś za jeden.

  0
  0
 18. Adi pisze:

  Wójt dał szansę innym. Przecież zawsze najlepszy niebedzie. Ale dla.nas jest.

  0
  0
 19. Promotor pisze:

  A kiedy był i czym się wykazał?????? Zasługi?????????

  0
  0
 20. Ona pisze:

  Wtedy , kiedy Jacek z Rekszowic miał wykształcenie rzeźnika!!!

  0
  0
 21. modelka pisze:

  A dlaczego do statuetki nie zgloszno p.Przewodniczącej KGW O.Sz. chyba zasługuje na nią za te imprezki organizowane w Kopalni dla poprzedniej wladzy za zgodą P.Dyrektor GCKIR.Ciekawe kto za to płaci a imprezy na bogato .Ja tam byłam miód i wino piłam

  0
  0
 22. stanisław pisze:

  Piszesz ze wspaniałe tam sa biby dla swoich a mieszkancy płaca za imprezy i co oni na to bo ta siedziba była przeznaczona dla rady sołeckiej tak była podpisana umowa i mieli udostepniac chyba dla mieszkanców na spotkania.Wydaje mi sie ze dyrektorka powinna na zebraniu to powiedziec .Dziwne ale na te imprezy nie jest zapraszany sołtys Kopalni mimo ze zarzadza ta sala bo pani przewodniczaca nie moze bo jest radna .A dla mieszkanców powinna byc sala ze duza zniszka panie sołtys

  0
  0
  • BabaJaga pisze:

   a ty stanisław piszesz takie samiutkie wyssane z palca głupoty jak i ten oszołom z hutek. Może najpierw zanim zaczniesz te pomówienia to byś posprawdzał? eee! zaraz zaczniesz żądać dowodów jak i on, a może ten sam? tylko pod innym nickiem. a zaraz będziesz zdziwiony, że obrażasz ludzi! Takie szkalujące pomówienia są karalne, policjanty z tego forum powinny wiedzieć.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   A to miss agent nie bywa na wyżerce w Kgw Kopalnia?chcecie powiedzieć że na zdjęciach go nie ma? Może go strażacy z Kalendarza tam przekleili? Już wiadomo gdzie zaginął:) proponuję zgłosić Babajaga na policję. Wtedy wszystko zweryfikuja,łącznie z billingami, oświadczeniami US, wyjdą wszystkie powiązania.

   0
   0
 23. Jaga pisze:

  Jacek z Rekszowic przeistacza się w inne osoby, chce dalej zaczepiać i obrażać kogo się da począwszy od wójta obecnego do bylego, radnych ,kto mu się nawinie! Ten gościu powinien koniecznie zacząć jakies prochy brać na uspokojenie psychiczne! Moze i to boli jak się ok. 70 tys. Zł wydaje na przegraną kampanię wyborczą!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Tyle poprzednik Zurka wydał na kampanie? Nic dziwnego skoro doil z gminy ponad 150000. Po jego oświadczeniach majątkowych widać jak wzrosła mu pensja.

   0
   0
 24. jteresa pisze:

  Pan sołtys zKopalni powinien wyjasnic kto ma podpisana umowe na DOM SOŁECKI W KOPALNI ina jakich zasadach jest ta umowa bo na umowie powinien byc podpis sołtysa i p.dyrektor albo wójta i popieram Stanisława ta sala powinna słuzyc dla naszych mieszkancow z Kopalni to z duza zniszka.to jest dobro nasze a nie na imprezy organizowane przez p,radna dla p,S idla p.Ksero

  0
  0
 25. Jasny pisze:

  Mamy Wójta, co tylko gminę kasuje na dużą kasę. A my mieszkańcy co z tego mamy? Podatki,podatki,podatki!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Jasny a może wyborca? Wpis prawie identyczny jak w tekście o tabliczkach. Ech… Amatorzy!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Burmistrz Kopalni nie zapłaci za takie beznadziejne wpisy. Może autor je usunie żeby nie było wtedy?

   0
   0
 26. Arek pisze:

  Z…. Jacek , takim oszołomom mówimy nie ! Żyj dalej w swoim świecie dla marzycieli i dawców ogromnych sum na rzeczy , które nigdy nie osiągniesz!
  Z rzeźnika nigdy nie będzie mądrego polityka!!!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).