Wójt unieważni kolejny przetarg na chodnik w Aleksandrii?

Nie będzie drugiego etapu budowy chodnika w ciągu drogi wojewódzkiej nr 904 w miejscowości Aleksandria. Przetarg nie został jeszcze rozstrzygnięty, ale przez złe oszacowanie wartości zamówienia, prawdopodobnie zostanie unieważniony. Wszystko przez to, że gmina chciała na tę inwestycję przeznaczyć 981 800 zł. Najniższa oferta złożona w tym przetargu wynosiła 1 307 009,27 zł.

Chodnik miał zostać oddany 30 listopada. Chytrość urzędników z pewnością opóźni plany wybudowania chodnika, które o ile zostanie wyłoniony wykonawca, zostanie oddany w 2018 roku.

Czy Wójt Jerzy Żurek spełni swoje “obiecanki” i przy DK904 będzie chodnik w Aleksandrii? Obyśmy przekonali się do końca kadencji.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Konopiska

 Kategorie:

11 odpowiedzi na “Wójt unieważni kolejny przetarg na chodnik w Aleksandrii?”

 1. Kopamnia pisze:

  Nieudacznicy

  0
  0
 2. Podatnik pisze:

  Wójt nie lubi Aleksandrii !!! Już tylko 400 dni i pozamiatane!

  0
  0
 3. TWAgent pisze:

  Ja nie lubie sbeckich tw, podlych ludzi ktorzy dobosili na uczciwych obywateli, a teraz wielce chca korzystac z demokracji.

  0
  0
 4. Kamil pisze:

  No tak. TWAgent wrócił. Stara śpiewka. Albo sb albo zadłużenie. Oba już dawno bez sensu i ograne, ale… o czymże ta durnota ma pisać? Co dobrego robi wójt dla gminy? Nic.

  0
  0
 5. ala pisze:

  oszczedza zle wydaje zle to co wam pasuje

  0
  0
  • Adam pisze:

   164 zł za malowanie metra kwadratowego fasady gimnazjum ! Wielki przekręt!!!!!

   0
   0
  • Kopamnia pisze:

   I sami o tym napisali

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Podaj odnosnik do wyceny na wolnym rynku! Wasze.slowa nic tu nie znacza.bo nie potraficie potwierdzic tego w faktach.

   0
   0
  • Tenor pisze:

   Agencie, co byś nie pisał to jest tylko wylany bełkot na papier! Ile płaci ci za to nieudacznik? Merytoryka kłania się do stóp!!!! Nieudacznik broni niemota!!!!!

   0
   0
 6. Kamil pisze:

  Stefan, może lepiej stefcio burczymucha? Nie obrażaj jeśli mnie nie znasz! Trafiłeś jak przysłowiową kul w płot! Nawet nie masz pojęcia jak się mylisz!ha!ha!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).