Wójt to leń!

Dlaczego praktycznie wszyscy twierdzą, że Wójt Jerzy Żurek, oprócz lansowania swojej osoby w telewizji, nic nie robi dla gminy? Są też głosy, że Żurek nie wydaje pieniędzy na inwestycje w gminie. Wiecie co, wszyscy macie racje. Być może zmieni to się w najbliższych miesiącach, ale w pierwszym półroczu 2016 roku Żurek z planowanych 9 288 367,41 zł wydał tylko 1 115 093,73 zł. To potwierdza fakt, że Wójt jest po prostu leniem, który za swoją pracę pobiera 192 tys. zł rocznie.

Poniżej realizacja wydatków inwestycyjnych za I półrocze 2016 r.

PAWEŁ GĄSIORSKI

inwestycje2016 inwestycje20161Kategorie:

18 odpowiedzi na “Wójt to leń!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Za 2014 rok zostało 7 mln zł. Teraz pewnie też coś zostanie. Tylko gdzie są te pieniądze?

  0
  0
 2. z Hutek pisze:

  niestety na lenistwo i nieudolność nie ma lekarstwa Można jedynie zachowawczo pobudzić niektórych do działania i usunąć ich ze stołka

  0
  0
 3. Racjonalista pisze:

  Myślę, że określenie “leń” w tym przypadku ma się tak jak określenie właściciela portalu “redaktorem”. Już nie wnikam w to, że zestawienie jest sprzed 3,5 miesiąca ale kilka z tych pozycji jest w trakcie realizacji jak np pozycja 6 – Przebudowa ulicy Lipowej. Te pozycje zejdą z listy po ich rozliczeniu.

  0
  0
  • Sucha pisze:

   Wystarczy wpisać w google imię i nazwisko tego Pana, a artykuły w prawdziwej prasie prezentują jego sylwetkę w całej okazałości.

   0
   0
  • Mieszkaniec pisze:

   Piękne zastosowanie pogrubień świadczą o pełnej klasie i profesjalizmie pana Redaktora. Jak na plakacie propagandowym :) bardzo NIEZALEŻNY redaktor

   0
   0
 4. Racjonalista pisze:

  Jak dodać do tego trwające prace z pozycji 25, 22, 21 to robi się 2mln (a nie jak w artykule). O reszcie nie wiem zatem ciężko oszacować.

  0
  0
 5. Mieszkaniec pisze:

  Ten portal jest tylko po to żeby wójta oczekiwać.

  0
  0
 6. Jacek Wygwirzek pisze:

  Patrząc na to co było, a co się robi teraz można wyciągnąć tylko jeden w wniosek. W naszej pięknej gminie nic się nie robi, przestała się rozwijać, wręcz cofa się w rozwoju. Racjonalista jakbyś czytał ze zrozumieniem, to wiedziałbyś że to sprawozdanie z pierwszego półrocza. Wkrótce dojdzie ta termomodernizacja OSP Konopiska i pewnie trzeba doliczyć wóz w Rększowicach. Kwota 2 milionów złotych w porównaniu do 9 milionów, jest śmiesznie niska.

  0
  0
  • Racjonalista pisze:

   Myślę że dojdzie więcej. Poczekajmy na ten sam z data koniec września. A potem z końcem grudnia ponieważ specyfika wszystkich samorządów w Polsce jest taka ze większość inwestycji zaczyna się z końcem lata lub początkiem jesieni. Dolicz jeszcze chodnik w Kopalni.

   0
   0
  • Jacek Wygwirzek pisze:

   Chodnik ok, a reszta? Idzie zima…

   0
   0
  • Racjonalista pisze:

   Na Radzie będziesz mógł zapytać. Czekam na mistrza retrospekcji bo cos umilkł ostatnio.

   0
   0
  • Jacek Wygwirzek pisze:

   Dobrze, a kiedy jest ta rada?

   0
   0
 7. Patrycjusz pisze:

  Założe się , że większość zrealizowanych pozycji, poza tymi dla strażaków, to zadania z funduszu sołectw.

  0
  0
 8. Woźny pisze:

  Mamy super okazje aby cieszyć się! Wójt że swoją switą mocno zapracował na taki wynik! To ,że jest nieudolnym gospodarzem pokazał już nie raz, a może cały czas. Dobrał sobie podobnych jak on do mydlenia oczu i razem budują nam bananowa republikę! Według nich wszystko jest dobrze, kasę się wydaje ale na wysokie wynagrodzenia wójta( 200 000zl.) I oczywiście na pensję rzecznika!
  Co ten człowiek dobrego robi dla gminy? Zabezpiecza siebie i kolesiostwo!

  0
  0
  • Kasjusz pisze:

   Hehehe… Wy macie mieszkancow za idiotow? To jest tak prymitywna propaganda ze nikt wam nie uwierzy. Czerwona kartke dostaliscie na wyborach. Lubicie czerwony kolor, tak jak szef:)

   0
   0
  • Parys pisze:

   Niedorzecznik pisze w cały świat, broniąc tyłka szefa i boi sie, ze wójt puści go z torbami. Woźny w Szkole lepiej wywiązuje się z swoich obowiązków niż ten z co tysiące zarabia i efekt pracy marny!

   0
   0
 9. Arek pisze:

  Gmina bogata a NIC się nie robi. Wójt z Kolesiami zjada kasę na Zachcianki.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).