Wójt szuka dyrektorów

Zespoły Szkolno-Przedszkole w Hutkach, Kopalni i Rększowicach, Szkoła Podstawowa w Jamkach – Korzonku i Publiczne Przedszkole w Konopiskach będą mieć nowych dyrektorów. Jerzy Żurek właśnie ogłosił konkursy na te stanowiska. Osobą odpowiedzialna za przygotowanie konkursów będzie zastępca Wójta – Zofia Kuśmierska.

Poniżej ogłoszenie o konkursie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

UG Konopiska

 Kategorie:

17 odpowiedzi na “Wójt szuka dyrektorów”

 1. Izolbu pisze:

  obstawi swoich

  0
  0
 2. Jodła pisze:

  Ha ha jeszcze ma okazję

  0
  0
 3. Rodzic pisze:

  Żurek na przykładzie Gimnazjum w Konopiskach , zafundował nam desant z Częstochowy. Teraz dużo więcej dyrektorów z poza gminy sciągnie wójt, który mówi , że dba o swoich mieszkańców! Już chocki klocki robi z przedszkolem i personelem! Super człowiek do niszczenia gminy!!!!

  0
  0
 4. Belfer pisze:

  Wójt działa jak w przysłowiu
  Zamienił stryjek siekierkę na kijek!
  Sport położył, orkiestrę położył teraz bierze się za szkoły!!!!!

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Miałem już nic nie pisać ale ku…rwa zygam waszymi bredniami już!!! Sport położył się sam, a orkiestra z tego co mi wiadomo rozkwita. Nawet redaktorek pisal o powstaniu grup młodzieżowych itp. Waszemu Panu chyba w weekend przewialo coś, skoro taka rozpiskę wam wrzucił żebyście pisali. A co do szkol!?? Pamiętam jak poprzednia wladza chciała wykończyć szkoły tworząc z nich stowarzyszenia żeby chyba same znajdowały sobie fundusze. Tylko ostry sprzeciw ludzi nas od tego uchronil, bo teraz nauczyciele na Hutkach musieliby sprzedawać jagody żeby mieć na przybory dla dzieci!!! No Panie radny Gorniak, Pamięta Pan? To za Pana kadencji czy nie taka zmianę chcieliście nam zafundować!?

   0
   0
  • Tiks24 pisze:

   Nie siej defetyzmu….akurat interesuję sie rozwojem Orkiestry i z tego co mi wiadomo, działa preznie szkółka z prawie 50 uczniami i 9 profesjonalnych Instruktorów, trzy grupy taneczne z prawie 60 tancerkami i Orkiestra dorosla. Wojt zaakceptował plany rozwoju Orkiestry i jest jej zwolennikiem. …. Jesli czegoś nie wiesz- zastanów sie zanim napiszesz. ..

   0
   0
 5. gość pisze:

  Pokazaliście już z byłym dyr. Konopisk co dla Was znaczy oświata.

  0
  0
 6. Statysta pisze:

  Za 570 dni gmina wyzwolona od Zurka i jego sitwy! Tyle błędów za tak krótki okres żaden z poprzedników nie zrobił.

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Hehehehe… Stażysta idź ratuj ze swoim Panem orkiestrę. Jak zwykle poziom wpisów poniżej dna. A Pan radny Górniak milczy bo wie co chcieli zrobić ze szkołami!!!

   0
   0
 7. Miastowy pisze:

  Radny milczy bo z takim idiota nie ma o czym dyskutować

  0
  0
 8. Obserwatorka pisze:

  Ciekawe kto pojawi się nowy…. a kto zasłużył sobie by zostać. Tylko czy decyzje podjęte będą napewno sprawiedliwe…. wątpię w to :-[

  0
  0
 9. Misiek pisze:

  Ciekawe komu władza tym razem podziękuje za robote i kto dostanie się na nowy stołek? Zeby tylko sie za jakis czas nie wywrócił i ktos mocno nie spadł.

  0
  0
 10. Uczennica pisze:

  A nam bardzo zależy aby władza nie psuła naszych szkół! Ręce wójta i miejscowych notabli daleko od oswiaty!!!

  0
  0
  • TW Agent pisze:

   Władza która chciała ze szkół zrobić stowarzyszenia już odeszła!!! Wyborcy dali jej Czerwona kartkę. Swoją drogą jednak zastanawia mnie skąd konkurs? Może.skonczyla się kadencja?

   0
   0
 11. Nowy pisze:

  Obecna władza z Żurkiem na czele robi z gminy oborę! Naocznie przekonamy się jak postąpią z dyrektorami w zbliżających się konkursach! Pokaz dali z dyrektorem z gimnazjum w Konopiskach!

  0
  0
  • rodzic pisze:

   Tak wygląda dobra zmiana, jak coś dobrze funkcjonuje, należy to rozwalić.

   0
   0
 12. Brygida pisze:

  to przecież jasne! żurek przed odejściem musi poustawiać swoich żeby w razie co miał mu kto pomóc i korzysta, że kończą się kadencje dyrektorów. Oby się tylko nie przeliczył.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).