Wójt oficjalnie otworzył kotłownię w świetlicy

Przecięcie wstęgi nawet w kotłowni jest dla Wójta Jerzego Żurka olbrzymi wydarzeniem. Inni włodarze otwierają przedszkola, remizy, szkoły, czy nowe budynki mieszkalne. Wójt Żurek zaszczycił swoją obecnością Korzonek, by oficjalnie otworzyć kotłownię w świetlicy wiejskiej o powierzchni 10m2.

Remont kotłowni kosztował 80 000 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. GCKiR

fot. GCKiR

 Kategorie:

27 odpowiedzi na “Wójt oficjalnie otworzył kotłownię w świetlicy”

 1. Paweł Nowak pisze:

  dobrze, że nie otwiera wyremontowanych pokoi czy innych pomieszczeń. ALE SUKCES

  0
  0
 2. Kopamnia pisze:

  Wójt otwiera kotłownię buhahahaha

  0
  0
 3. Kazek pisze:

  Jaki wojt taki poziom inwestycji! Za chwilę będzie otwierał wybudowane krzywe wiaty przystankowe! Tragedia!

  0
  0
 4. Ania pisze:

  Leń nic dobrego dla gminy nie robi ! Drogi i chodniki robi województwo i powiat! A leń kasuje za nic taką dużą kasę! Czy to jest dobre?

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Nie pluj na poprzednika. Jemu tez drogi i chodniki robil powiat i wojewodztwo!!!:)

   0
   0
  • Krzywy pisze:

   Leń dba o siebie i rozdaje kasę na podwyżki aby zapewnić sobie poparcie wyborcze, a co robi dla mieszkańcow? Zero inwestycji ! Wszystko idzie na przezarcie i na imprezki w Korzonku!

   0
   0
 5. TWAgent pisze:

  Pan Gasiorski lubi rankingi ale o tym nie napisze, bo to nie po jego mysli. http://www.wspolnota.org.pl/rankingi/ jak widac w rankingu inwestycje duzo sie dzieje.

  0
  0
  • Kropeczka pisze:

   czy ty trolu dyżurny myślisz,że mieszkańcy naszej gminy chodzą i jeżdżą po drogach zrobionych przez poprzedniego wójta nie wiedzą tego?że nie mieli drogi a mają?i większość z nich to drogi gminne a nie powiatowe czy wojewódzkie. Twój hejt jest zwyczajnie głupi i bez sensu. Choć w twoim stylu.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Ja pierd….ole.. nagle sie okazalo ze wszystkie drogi jak byl poprzednik byly gminne, po wyborach staly sie wojewodzkie i powiatowe. Kropeczka, poprzednik to kosil 150 000 i nic nie robil:) wszystko zrobil powiat, wojewodztwo i ludzie ktorzy zarabiali 1400 zl

   0
   0
 6. Widz pisze:

  Leń osiąga poziom do jakiego nikt się nie zniżył, największe inwestycje uroczyście otwiera a są nimi kotłownie! Kotłownia w Korzonku zrobiona dobrze, a w Aleksandrii b.slabo! Ciekawe czy też pokażą zdjęcia! Przy takim nierobie gmina schodzi na psy! Zarabia najwięcej w kraju, a efekty marne!!!!!

  0
  0
 7. vip pisze:

  a ja uwazam ze obecny Wojt to czlowiek pracowity i niezaklamany jak tamten tylko gosciny byly uwazal tylko swoja klike z reszta sie nie liczyl mozna by duzo wymieniac ale to i tak do pieniaczy nie dociera jak i do brata bo dalej sie chce pchac do koryta

  0
  0
 8. Stefan pisze:

  Poziom GW i TVN . Redaktor Sobieniowski z Tvn-u byłby dumny … Dno i jeszcze raz dno .

  0
  0
 9. Rajca pisze:

  Chamem się urodził i chamem zostanie! Nosem wychodzi mu pogarda do innych co inaczej myślą! Dyrektorce przedszkola nawet nie potrafił podziękować za tyle lat pracy! To u niego norma, podobnie postąpił m.in. z dyr. Gimnazjum ,p. Michalczyk! Cham nad chamy, zero kultury ! Drugiego człowieka ma w d….

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Byles swiadkiem ze twierdzisz.ze nie dziekowal?

   0
   0
  • Rajca pisze:

   Nie dziękował wtedy kiedy powinien! Na rozpoczęciu roku szkolnego zrobił z siebie pajaca , kompromitacja lenia! Ten człowiek nawet będąc woźnym spiepszy robotę!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Rajca, poprzednik tez jakos nie dziekowal jak odwolywal ludzi. Nie pamietam zeby kazdego zegnal i np grzmial na festynach (chyba ze na sali na zamknietych obiadkach dla siebie i vipow).

   0
   0
  • Znawca pisze:

   Agent, zresetuj swoją mózgownicę, piszesz nieprawdę.Obecny nie zna co to jest podziekowanie. Kawał bydlęcia, w głowie świta tylko mu kasa, kasa i nic dla mieszkańców.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Idz wyciagnij slużącego i jego gazete z dupy czarnego Pana to ci wyjawi prawde:)

   0
   0
 10. vip pisze:

  znawco dobrze wiesz jakie i komu byly podziekowania za brata dziekowal tylko kolesia i KGW kOPALNIA TO BYLO ZENUJACE WSZYSCY SIE SMIALI A TERAZ SMIESZ OBRAZAC OBECNEGO WOJTA

  0
  0
  • Jan pisze:

   VIP , staracie się tuszować wpadki lenia i jego oszołomów! Nic ich nie obroni przed totalną klęska! A ,że zidiocieli to widać po otwarciu uroczystym kotłowni! Smiech historii! To tylko może tak robić nieudacznik!

   0
   0
 11. Brygida pisze:

  a TWAgentowi puszczają nerwy i brakuje argumentów,to nie dziwi, i już tylko potrafi wypisywać wulgaryzmy.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Brygida,wskaz wulgaryzm w mojej wypowiedzi. Wy jestescie niemerytoryczni wiec pisze tak jak wy. Niczym sie to nie rozni. Jak was boli pupa to skarga do czarnego pana nie do mnie, ale ponoc ciezko spotkac.go trzezwego.

   0
   0
  • asior pisze:

   Agent, piszesz po pijaku, bo boli cię głowa od jaboli. Tą drogą daleko nie zajdziesz! Kłamstwa wypluwane śmierdzą na odległość i nici z kasy od lenia.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Dobrze ze nie jestem skryba i nie boli mnie pupa bo badaniach czarnego pana.

   0
   0
 12. Bibuła pisze:

  a co on ma otwierać jak nic nie robi?a wielką pompę ze swoją osobą w roli głównej zawsze lubił!po to chciał być wójtem! Przecież nie po to żeby pracować na rzecz gminy!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).