Wójt nie docenia swojego zastępcy

Aż 46. urzędników Urzędu Gminy Konopiskach otrzymało nagrodę od Wójta za swoją ciężką pracę w 2016 roku. Otrzymałem listę 18. pracowników pełniących funkcję publiczne. Najniżej z nich Wójt Jerzy Żurek wycenił pracę swojego zastępcy – Zofii Kuśmierskiej, która za 2016 roku otrzymała tylko 349 zł nagrody. Najwyższe nagrody otrzymały sekretarz gminy – Barbara Ankowska-Lis oraz skarbniczka gminy Jadwiga Janik po 1882 zł.

Patrząc na kwoty nagród, Wójt musiał nie docenić starania swojego zastępcy.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Kategorie:

21 odpowiedzi na “Wójt nie docenia swojego zastępcy”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Trudno żeby miał ją doceniać, skoro bierze tak wysoką pensję…

  0
  0
 2. Kamil pisze:

  Skarbniczka za ciągłe pomyłki, a sekretarz za podlizywanie się?

  0
  0
 3. z hutek pisze:

  Chwali się że nie dał wysokiej nagrody osobie zarządzającej a dał pracownikom. Widzę że autor, (kto Panu płaci za prowadzenie tej strony?) nie ma o czym pisać to znów nagrody. Tak to jest gdy cel jest tylko jeden- krytykować a nie pisać o gminie!

  0
  0
  • Foka pisze:

   Z hutek brakuje ci pomysłu do dyskusji , to idź do wójta po kasę!
   Twoje wywody to jak gówno wymieszane z wymiotami ! Na mądrzejsze oceny nie stać cię , a może wójt za mało płaci? Ciebie jak zresztą pozostałych interesuje tylko kasa , do której chętnie tulicie się!
   Pozostało jeszcze tylko okolo 600 dni i koniec dziadostwa !

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Skąd znasz połączenie gówna z wymiotami? Prezes na Kopalni częstuje was takimi frykasami? Kulturę masz naprawdę wysoka. Ile zarabia się w Marszałkowskim?

   0
   0
 4. Ala pisze:

  wójt też coś smutno wygląda…a myślało się, że to tak łatwo? jak się było zastępcą i nic nie robiło, to teraz zmęczony, oj zmęczony. tylko…czym?

  0
  0
 5. Izolbu pisze:

  kasa kasa kasaa

  0
  0
 6. pokemon pisze:

  Puste komentarze ! Jak byście wiedzieli ,że stanowisko w-ce wójt zostało sprzedane za poparcie w II turze wyborów , to nie było by zdziwka ,że taka niska premia ! To wymuszona przez pana H czy CH decyzja sprzedająca elektorat Aleksandrii . Smutne ale prawdziwe / zastanawiam się kiedy Aleksandria zacznie SAMA myśleć ! Pozdrawiam P .

  0
  0
  • Janosik pisze:

   pokemon, próżne nadzieje, że taki np.Marcinek zacznie sam myśleć, albo wieczny radny czy jego braciszek. Zawsze tam rządził Mieeetek. Bo najlepiej rządzi się zza cudzych pleców. Bez odpowiedzialności.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Teraz pytanie kto schyli się do miecza żeby ładnie pociągnąć i dostać władze: chudy czy brat? Może nawet małe dymanko z tego wyjdzie byle gminę dalej dość!

   0
   0
 7. Mieszkaniec pisze:

  Wiadomo że wice wójt to układ ale co by nie powiedzieć to kobieta marznie pod pomnikami chodzi z 3 Królów stara się a wójt ja uważam że wyższa premia od wójta jej się należy

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Wy jesteście jedna sitwa! Aleksandria poparła wójta Zurka ( żadna tajemnica), rzecznik gminy poparł Panią Magdę żadna tajemnica ( pozdrawiam i mam nadzieję że Pani nie bierze udziału w tej hucpie na forum). Sprawa jest jasna, układy, układziki. Wiadomo że rzecznik niejedna imprezę na hali z poprzednią władza zaliczył i na pewno cały czas bawi u Króla Kopalni. Każdy strażak na Hutkach zna ich układ. Nom jest jeszcze Eddie Martinez, kolejny przyjaciell poprzedniego moznowladcy teraz wielce krytykowany, chwilowo w nielasce. Każdy każdemu konika trzyma w rączce i rytmicznie porusza:)Zapomniałem o chudym Mojżeszu, który w jednej z miejscowości w gminie chce chyba zrobić drugi Uniejów, a jedna z atrakcji będzie rytualny ubój bydła. W ten sposób dochodzimy do wniosku, że jedynym słusznym wojtem powinien być Pan Jacek B. Człowiek z kasą, niezależny z poza tego parszywego układu!

   0
   0
 8. Mieszkaniec pisze:

  Kolejna guwnobuża ten portal pomalłu zaczyna robić się już żałosny

  0
  0
 9. Obcy pisze:

  Z hutek o Braborze to możesz tylko pomarzyć ! Dużo lepszy od tego z Rekszowic! Ale on nie chce startować !

  0
  0
 10. z hutek pisze:

  Nooo… Teraz cisza. Brak zaprzeczenia świadczy tylko o tym że mam rację! Sieć powiązań jest dla ludzi nadto widoczna.

  0
  0
 11. z hutek pisze:

  mam chyba odpowiedź na swoje pytanie. Cytuję: Trener napisał(a):
  13 stycznia 2017 o 23:49
  Jasne że na zlecenie. A jak inaczej interpretować że Redaktor „działa” w gminach gdzie wybory na wójta przegrali takie miszcze jak Ujma, Socha i Wydmuch. Chociaż Socha to sobie sam strzelił w stopę bo fabrykę klocków Lego chciał zobaczyć. Jacy oni super byli a ci obecni jacy niefajni. Coś tam plotki mówią że w Herbach też chciał podobna stronę zrobić ale uznano że lepiej iść na kabaret niż go tworzyć. Te wyżej wspomniane miszcze doszli do wniosku że od kiedy wybrano aktualnych włodarzy to ludowi trzeba wciskać ciemnote i robić z władzy głupców. Nie bez przypadku jest ze w tych trzech przypadkach najlepsi radni to od tych przegranych a od aktualnych to te „be”.

  0
  0
 12. Belfer pisze:

  Z hutek, nie myślałem , że po Akademii Polonijnej nie potrafią napisać prawidłowo mistrz, bo ty gwiazdorze nie potrafisz tak prostego słowa napisać prawidłowo! Co to znaczy ,,miszcze,, ?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Belfer, czytać ze zrozumieniem uczą w podstawówce, a Ty do dziś masz z tym problem. Nie ja jestem autorem. Napisałem że cytuję:)

   0
   0
 13. Belfer pisze:

  Za całokształt należy ci się jeszcze większa krytyka! Robisz z siebie niewiarygodną osobę!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Jestem bardzo wiarygodny, zacytowalem użytkownika forum. Mam ci cytat z papieża zapodac?

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).