Wójt nie dał rady!

Wczoraj w Aleksandrii odbyło się zebranie wiejskie z udziałem Wójta Jerzego Żurka. Spotkanie to dotyczyło sposobu finansowania konkretnych zadań sołectw Aleksandria Pierwsza i Aleksandria Druga.

Licznie zgromadzeni Mieszkańcy mieli dość słuchania Żurka, który opowiadał o tym, jak dobrze rządzi i jakim jest dobrym włodarzem. Mieszkańcy nie wytrzymali i zaczęli Wójtowi zadawać pytania. Ten ewidentnie nie radził sobie z odpowiedziami. Był bardzo zdenerwowany i chaotyczny. Widać, że ciąży na dużą presja, ale ogromna pensja niweluje ten strach przed Mieszkańcami.

Podsumowując, Jerzy Żurek kompletnie sobie nie poradził z Mieszkańcami Aleksandrii. Chyba zdał sobie sprawę, że poparcia w tych sołectwach mieć nie będzie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

22 odpowiedzi na “Wójt nie dał rady!”

 1. Izolbu pisze:

  on zaraz idzie na emeryture

  0
  0
 2. Jozek pisze:

  I innych pewnie też nie za co ludzie mieliby kogoś takiego popierać chyba po to aby kolejne 4 lata się denerwować

  0
  0
 3. z hutek pisze:

  Może by redaktor napisał jakie ludzie zadawali pytania i jakie dostali odpowiedzi. Równie dobrze to można napisać że pan sobie nie radzi z pisaniem porządnych tekstów, o odpowiedzi dla czytelników nie wspominajac. Nie odpowiadając chyba zdał Pan sobie sprawę że i tak nikt nie czyta pisanych tu przez Pana ” wypociny”. Widzicie, jest art. O redakcji portalu. Jaki kompletny, rzetelny, kopia art redaktora. Niech pan pozdrowi samuraja. Pamiętajcie że oko Saurona was widzi:)

  0
  0
 4. Paweł Nowak pisze:

  To że Żurek jest spalony na Aleksandrii wiemy już od dawna i od dawna wiemy, że nie potrafi odpowiadać na pytania mieszkańców.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Może nie było chudego i nie potrafili mówić własnym głosem. Zbudujcie tam hotel Sheraton i wybieg dla psów:)

   0
   0
  • Zyta pisze:

   Pare z hodowli wójta już mielibysmy, tylko dla nich potrzebne są kagańce.

   0
   0
 5. Koziolek pisze:

  Urodzilem Sie I wychowalem w Konopiskach. Ale niestety od11lat mieszkam na emigracji… A wiec informacjie na temat Konopisk, ktore wyswietlaja mi Sie na facebook, chetnie czytam, Aby w ten sposob byc Z Konopiskami! Ale poziom”Pana”ktory pisze teksty jest ponizej krytyki!!! Polityka,polityka…. Ale troche profesjonalizmu nie zaszkodzi…. Pozdrawiam

  0
  0
 6. Koziolek pisze:

  Jak wczesniej napisalem, a moj komentarz zostal usuniety… Tylko potwierdza Jak “pan redaktor”jest ponizej krytyki, pzdr

  0
  0
 7. sprawiedliwa pisze:

  Wójt powinien odejśc i dać możliwośc młodyn z PIS-u rzadzić gminą.

  0
  0
  • obywatelka pisze:

   Tacy ludzie jak obecny wójt są nam nie potrzebni, dużo szumu wokól siebie tylko potrafi robić i braki w kulturze osobistej wychodzą ciagle.

   0
   0
 8. Trener pisze:

  Byłem na tym spotkaniu i mam całkiem inne odczucia. Nie wiem czego oczekuje pseudo redaktor ze Żurek zacznie po stołach skakać.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Redaktor niczego nie oczekuję. Piszę to do czego został powołany. Do tej pory nie wiemy czy za darmo czy ktoś redaktora wynajął do prowadzenia portalu i mu płaci?

   0
   0
  • Trener pisze:

   Pseudo redaktor krytykuje władze w Konopiskach, Blachowni, Pankach, Starczy i cholera wie jeszcze. Jak na dłoni widać że ten sposób pisania jest na rękę odsuniętych od władzy poprzedników. Zastanawiam się tylko co będzie ten kebab pisać jeśli na stołkach zasiądą inni.

   0
   0
 9. Medyk pisze:

  po co to zmartwienie, odpuść bo to szkodzi na zdrowie. A może nie odpuszczaj?

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Medyk, troskliwy jesteś. Musisz zadbać o waszego Pana, szczególnie o wątrobę i głowę.

   0
   0
  • Znawca pisze:

   Zhutek, troskę to wykazali już młodzi budując dla ciebie ołtarzyk w czasie poprzednich wyborów z elementami niezbędnymi do twojego nałogu!!!!!

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ja mój drogi nie mam nałogów. Za to wasz Pan… Ooo ludzie mówią że idzie po bandzie:)

   0
   0
  • Znawca pisze:

   Bandę straceńcow i psycholi to wg wszystkich waszych zachowań należy ten tytuł wam przypisać! Już wkrótce ujrzymy waszą prawdziwa twarz !!!!

   0
   0
 10. Medyk pisze:

  facet dlaczego wszystkich oceniasz wg. własnej miary. Ja nie mam żadnego pana jedynie ojca i to bardzo tolerancyjnego. Więc liż d……. swojemu. Mnie nie rozkazuj. Jesteś za chudy w uszach.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hehehehe… Śmieszny jesteś:) pewnie już sobie rozdzieliliscie miejsce przy gminnym korycie? A tu.zonk:) Wasz Pan może zostać jedynie wybrany na króla sedesów, fotel wójta obejrzy na zdjęciu:)

   0
   0
 11. Medyk pisze:

  Ty patałachu mnie nie posądzaj o miejsce w gminie bo jeszcze mam rok studiów, a na takie konfitury nie reflektuję żeby ty i twoi kolesie wyżywali się na mnie. Takie dupki jak ty mają poważanie wśród nie korzystających z mózgu.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).