Wójt Artur Brędzel został nagrodzony przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.
“To dla mnie bardzo cenna statuetka i wyraz dobrej współpracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców oraz wspólnych działań realizowanych razem ze strażakami PSP i druhami OSP” – poinformował wójt.
Nie napisał za co jest to statuetka. Złośliwi mówią, że za “selfie roku podczas pożaru w Hutkach“.
Gratulacje.
PAWEŁ GĄSIORSKI

i fajnie zawsze jest na miejscu tam gdzie jest potrzebne nie zostawia sytuacji samym sobie A to że zrobi sobie zdjęcie to tylko świadczy o tym że daje ludziom znać że tam był.
A jakie osiągnięcia ma panie redaktorze pana kolega Cezary Osiński?
wójt powinien nie przeszkadzać i nie narażać siebie i innych na niebezpieczeństwo
Wójt jest także Prezesem Gminnym ,i jak przystało na strażaka był na miejscu. Ciekawe w jaki sposób przeszkadzał??? Zresztą PSP za ładne oczy medalu nie daje.
Za co?????
bareja wiecznie żywy
i ten bebech wojta